Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért érzem úgy mintha elszívn...

Miért érzem úgy mintha elszívná az összes energiámat (testi tünetekkel)?

Figyelt kérdés
13 éves nagylányom akit mindennél jobban szeretek egy ideje furcsa hatással van rám.Ha hosszabb ideig öleljük egymást nagyon furcsa érzésem van.Elkezd dobogni a szívem össze-vissza és görcsösen szorítani.Hatalmas súly nehezedik a mellkasomra és olyan mintha szívná ki az energiám.Nagyon-nagyon rossz(fájdalmas)érzés!
2010. okt. 31. 15:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Mondjuk szólj a lányodnak, hogy ne szorítson olyan erősen
2010. okt. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%
Ne nézz 18+ -os filmeket, mert a végén meggyilkolod a lányod, mert azt hiszed beleköltözött az ördög.
2010. okt. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy megpróbáltátok,de ennél értelmesebb válaszokra gondoltam!Kedves első nem erősen szorít,hanem szeretettel ölel:).Kedve második!Inkább nem írok kommentet!Például olyanra,hogy esetleg az én energiáim vannak nagyon alacsony szinten vagy az övé magason.Tehát aki valamilyen szinten tud értelmes lehetőséget,választ adni az íjon!
2010. okt. 31. 16:13
 4/16 anonim ***** válasza:
60%

Én tudom, miről beszélsz, nekem a férjemmel kapcsolatban vannak ilyen érzéseim.

Kb. másfél éve kiderült, hogy pánikbeteg vagyok, mert ezeket a tüneteket produkálom, de amikor a férjem egy kicsit idegesebb, vagy valamint vitatkozunk, én is ugyanezt érzem, mint te, mintha elszívná az energiámat. Sokszor levegőt is alig kapok mellette és majd kiszakad a mellkasom. Nem tudom miért van ez.

2010. okt. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
19%
Nézd értelmetlen kérdésre nem lehet értelmes választ adni,logikátlan lenne.Viszont én a helyedben nem voodo-energiákra fognám a fájdalmaim, hanem felemelném a se..em a gép mögül és orvoshoz mennék.Hátborzongató, hogy felnőtt szülők(!) ilyenekben hisznek.Majd a gyerekednek meg tanácsként ha valami egészségügyi gondja lesz jösz ezzel az energiákkal és nem viszed orvoshoz.
2010. okt. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti köszönöm szépen a normális válaszod!Ezek szerint más is érez(zett)hasonlóakat.Kedves utolsó köszönöm az aggodalmad ,de mind mentálisan ,mind fizikálisan mindketten teljesen egészségesek vagyunk!Szerintem ezeket az oldalakat bizonyos értelmi szint alatt nem szabadna nézni...Szerintem viszont Te unalmadban viszont sokat mereszted itt ha olyan témában s jogosultnak érzed a válaszadást amit voodo-nak tartsz!Ettől függetlenül neked is köszönöm!
2010. okt. 31. 16:33
 7/16 anonim ***** válasza:
51%

Azthiszem az ilyen embereket hívják energia vámpírnak. Valahol hallottam erről és tényleg létezik, egyszerüen csak ilyen hatással vagytok egymásra. Olvass utánna neten!

Általában azt tanácsolják erre, hogy szakítsd meg az illetővel a lehető leggyorsabban a kapcsolatot, dehát ez itt nem lehetséges:s


20/L

2010. okt. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

Nézd csak: :)


[link]


tehát neked van több energiád, a lányodnak pedig kevesebb, így tőled veszi el ami neki hiányzik

2010. okt. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
42%

Szia, javaslom, hogyha lehet, ezt egy bioenergetikussal beszéld meg, ő biztos nagyon megnyugtató választ tudna adni. Akihez járok Bach virágcseppekért, gyakran beszélgetünk, és szerintem nagyon korrekt és reális a hozzáállása. Ez az egész bioenergetika nagyon reális dolog, nem egy hókuszpók, mint sokan -nem ismerve- ezt gondolják. (70-80 éves könyvek egyszerű fizikai-természeti törvényszerűségként írnak róla, amikor még a hatalmi szervek nem szóltak bele a bioenergetikai kutatások addigi eredményeibe, talán még nem ütközött érdekekbe, az újabb kiadásokra valamiért nem került sor.)


A kérdésed alapján elsőre én is pánikbetegség-félére gondoltam, ennek valami enyhébb változata is lehet, ami szerintem tudatosan helyre téve magadban a dolgokat, teljesen az egészség irányába fordítható!! Minél előbb javaslom rendbe tenni, mielőtt "elhatalmasodna".

Az energiával kapcs, ismereteim alapján: mindig tudd, hogy Te irányítod az energiáidat, és csak akkor szívhatja el bárki, ha engeded. Azok, akiknek rendszeresen "leszívják", azért tehetik meg, mert az illetőt úgy nevelték, hogy ezt megengedje, amit aztán megszokott, és az energia a jól bejáratott úton megy. (A szokásokat tudatosan odafigyelve lehet megváltoztatni, mint pl. a dohányzásról leszokást is.)

Mivel nem utaltál arra, hogy a lányod születésétől fogva ez lenne, ezt kevésbé tartom valószínűnek.


Érdemes az okot megkeresni, hogy rendbe tudd tenni magadba! Ami felmerült bennem: lehet-e köze a szeretethez, elengedéshez? Arra gondoltam, ahogy a lányod nő, és ezzel a szoros kapcsolat egyre tágabb lesz, a dolgok természetes rendje szerint a kamaszok "leválnak" a szüleikről, egyre inkább a saját életüket élik, esetleg valamiféle ellenállás benned, pánikreakció, félelem ettől, aggódás, mi lesz utána?

Pánikról egy nagyon jó oldal: újkorklub.hu.

Minden jót!

2010. okt. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%

Ha eddig nem volt ez (egyre gyengébbnek érezted magad mellette...stb), akkor nem energiavámpírságról van itt szó!!

Az energiavámpír egy látványos elnevezés, de szintén nem olyan nagy hókuszpókusz, mert meg lehet tanulni a kezelésüket. Choa Kok Shui Mester: Telepatikus önvédelem c. könyve azzal foglalkozik, hogy lehet védekezni ezek ellen, de szerintem csak ritka alkalmakkor és ha előre tudni, akkor érdemes esetleg, átmenetileg(őrültek házába látogatás, nagyobb betegek körül?), de egyébként az a tapasztalatom, hogy pont az igazi energiavámpírokkal nem éppen hatásos, a jól bejáratott út miatt.

A bioenergetika szerint úgy tudom, hogy nem érdemes rendszeresen lezárni az aurát, hanem jobb átengedni a dolgokat. "Ami megy, fogadjátok, ami megy engedjétek." Tehát el is engedni, ezt javaslom!

Egy feladatot ad ezzel az élet, mire tanít, mit "mond" neked ez a reakciód?

Ha nyugtalanít és elhatalmasodó félelmet érzel, javaslom, kérj segítséget, ehhez nagyon-nagyon ajánlom az újkorlubot!

Amire figyelsz, annak energiát adsz, tehát: ha addig is jelentkezne újból ez a dolog, akkor NE arra figyelj, hanem javaslom, tudatosan kezdj el lassan ki-be lélegezni és a légzésedre figyelj ilyenkor.

Az előbb ajánlott oldalon Zsóka nagyon készségesen segít személyes megkeresésre is.

17.31

2010. okt. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!