Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Az 4 éves fiam meg kérdezte...

Az 4 éves fiam meg kérdezte hogy hol a batyája? Erre létezik logikus magyarázat?

Figyelt kérdés

Nincs bátyja! Előtte el vetéltem egy babával, de ő neki nem tudtunk a német! A férjem azzal nyugtat hogy csak élénk a fantáziája. Számomra ez olyan ijesztő volt hogy el sem tudom mondani.

Soha senkinek nem is meséltem arról a terhességről csak én és a férjem tudtunk, erre ezt megkérdezi tőlem a fiam. Amikor 2 éves volt folyamatosan a húgom hasát simogatta és azt mondogatta hogy baba, (a húgom tényleg terhes volt de akkor ezt még ő sem tudta)


jún. 30. 13:55
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
73%
10, szerintem nem baj, ha direktben van megkérdezve, pl. hogy: Miért kérdezed ezt? Azt gondolod van egy bátyád? És a gyerek innentől mesél. Félreértés ne essék, szerintem nem "szellemírtósat" kell a gyerekkel játszani, hanem lehet akár a fantáziája is, mindegy mennyire felel meg a valóságnak, csak legyen egy támpont, amin a szülő el tud indulni. De annyiban tényleg hasonló véleményen vagyok, hogy azért figyeljünk oda, hogy hogyan tesszük fel a kérdéseket, nehogy aztán a gyerekbe indítson ez el valamit, mintha természetes lenne. Ez függ a gyermektől, és a szülő-gyerek kapcsolattól is.
jún. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
11, akkor is idősebb lenne.
jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%

"Amikor 2 éves volt folyamatosan a húgom hasát simogatta és azt mondogatta hogy baba, (a húgom tényleg terhes volt de akkor ezt még ő sem tudta)"


Nekem van egy barátnőm, akivel nagyon hasonló történt. A kisfia 6 éves volt, és évek óta szerettek volna kistesót, de valamiért nem lett.


Egyszer vacsorát főzött otthon, a kisfia odaszaladt hozzá, átkarolta a lábát, és ezt mondta: Anya, annyira örülök, hogy végre nekem is lesz kistestvérem!


A kérdésekre, hogy honnan gondolja, hogy testvére lesz, valami olyasmit mondott csodálkozva, hogy "Miért, te nem érzed, hogy ott van a hasadban?"


A férjének elmondta este. Nem tudták mire vélni, és azt mondta, hogy csak pár nappal volt a peteérése után, tehát még egy nagyon érzékeny terhességi teszt sem mutatta volna ki, ha tényleg terhes, mivel ilyenkor még a beágyazódás sem kezdődött meg.


Egy hét múlva csinált egy tesztet. Gondolom, ki lehet találni, hogy ott figyelt a két csík.

jún. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
61%
Felnottkorba is vannak ilyen megérzések csak tudatosan kell osszekapcsolódni a tudatalattival
júl. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Fuxoló ***** válasza:
64%
A kérdésre való pontos válaszoláshoz, szükségünk van Több információra. Megy rádió, tv, bármi film a közelébe? Hallja azt amit az utcán beszélnek az emberek? Beszél másokkal? Van telefonja? Egy meséből vagy filmből simán megtanulhatta ezt.
júl. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
52%

Létezik logikus magyarázat. Valakiről az óvodában / ismeretségi körében hallotta, hogy van bátyja, és azt gondolta, hogy mindenkinek van, ezert rakérdezett, hogy az övé hol van. Nem kell misztikus dolgokat belelátni.


Az meg, hogy a húgod hasát simogatta, simán lehet, higy máskor is simogatta, amikor nem volt még baba, csak elfelejtettétek.

júl. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
11%
El kéne az ilyen hülyéktől venni a gyerekeket.
júl. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
79%

Egy ismerősömnek a kisfia mesélt valamit a múltból, mire ő mondta hogy "ott nem is jártunk soha kisfiam, ilyen nem történt". Mire a gyerek:

"Ez még régebben volt, mikor még az a másik néni volt az anyukám."

júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
77%

18


Van két óvónő ismerősöm, ők rengeteg hasonlót meséltek, amit gyerekek szájából halottak. Az egyik utolsó, amire emlékszem például, amit egy kislány mondott egyiküknek: "Amikor öreg néni voltam, és tudtam zongorázni .... de nagyon régen, amikor még csak fekete-fehér fényképek voltak, és 'a nőknek hosszú ruhákban kellett járni'."


(Annak kapcsán mondta ezt, hogy azt játszotta az oviban, hogy zongorázik, és valami családi fotókról mesélt, amiket egy nagy zongora tetején tartott.)

júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
65%

"és 'a nőknek hosszú ruhákban kellett járni'"


Igazából, ez ma sem ártana a fiatal lányoknak....

júl. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!