Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Az 4 éves fiam meg kérdezte...

Az 4 éves fiam meg kérdezte hogy hol a batyája? Erre létezik logikus magyarázat?

Figyelt kérdés

Nincs bátyja! Előtte el vetéltem egy babával, de ő neki nem tudtunk a német! A férjem azzal nyugtat hogy csak élénk a fantáziája. Számomra ez olyan ijesztő volt hogy el sem tudom mondani.

Soha senkinek nem is meséltem arról a terhességről csak én és a férjem tudtunk, erre ezt megkérdezi tőlem a fiam. Amikor 2 éves volt folyamatosan a húgom hasát simogatta és azt mondogatta hogy baba, (a húgom tényleg terhes volt de akkor ezt még ő sem tudta)


jún. 30. 13:55
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
29%
Szivárvány baba
jún. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%

Talán óvodában van gyerek, akinek van bátyja, és valamiért azt gondolta, neki is van valahol. Abszurd ezt túlgondolni.


És miért simogatja egy felnőtt ember hasát egy kétéves?

jún. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%
Reinkarnációs áthallás.
jún. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
48%

A gyerekek sokkal nyitottabbak es erzékenyebbek a nem-látható (és tudomanyosan egyenlőre nem magyarazható) valóságra.


Unokaöcsim pl megérzett egy halálesetet. Nem is ismerte, aki meghalt, nekem volt barátom.


Kár, hogy felnőttként ilyet már nem tudunk. Le van mindenki butítva, és vak mint a bányaló...Ha engem kérdezel ez spiritualis öngól, de mindegy ez már off...

jún. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%

A testvéremék (régen) örökbe fogadtak egy 3 éves kisfiút, aki egyszer éjjel álmában azt mondta a testvérem füle hallatára, hogy "a néni elvette az életemet", testvérem megkérdezte: "milyen néni?", és erre azt mondta a gyerek: "akinek a hasában voltam."

Ijesztő és döbbenetes volt testvérem számára (is).


Reggel testvérem szóba hozta az elhangzottakat, de a kissrác nem emlékezett az elhangzottakra.


Kedves Kérdező! Nem tudom a választ a kérdésedre, de az 5-ös válaszoló hozzászólása igaz lehet.

Bármennyire is le leszek pontozva.

jún. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
19%
#6: de a kisfiú élt. Vagyis marhaságot állított.
jún. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
39%
Ne kérd már számon egy 3 évesen! Kösz.
jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
87%
Én megkerdezném, hogy kiről beszél, szokta-e látni... Ilyen korban a gyerekek még érzékenyek a "szellemvilágra". Lehet ki fog rázni a hideg, de jobban fogod tudni mit válaszolj, ha meghallgatod honnan vette, hogy van testvére.
jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Inkább ne ennyire egyértelműen kérdezd mint ahogy 9-es írja. Inkább úgy hogy hogytelik a napja stb, szokott e látni valamit és ha igen mit. Mert ha azt mondod látja e a bátyját, akkor rá vágja hogy igen.
jún. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
61%
De szerintem nem látott semmit. Még fel sem nőt a bátyja hogy bátyja legyen. Inkább talán egy megérzés neki
jún. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!