Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » LastOneLeft, ismered ezt a...

LastOneLeft, ismered ezt a könyvet?

Figyelt kérdés
'A pszichikus erő használatáról'?vélemény?
2010. okt. 22. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

"L, do you know that shinigami only like apples?"


Miért nem küldesz neki privit? :D

2010. okt. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Death note.... :D
2010. okt. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. ;)


Tényleg egyszerűbb lett volna egy privát...no de semmi baj. :)

egyébként nem, nem ismerem a könyvet. Én más dolgot "ismerek", amivel megérthetem ezen dolgok működését, amivel egyértelművé válik az, hogy van lehetőség a tudatunkkal/elménkkel ilyen fantasztikumokat csinálni. De magát a pszichés erő növelését az ember nem nyerheti ki egy könyvből(azt aláírom, hogy egy mű billent egyet az ember hozzáállásán, ha nyitott az egyén)...azt saját magából kell megtegye...egy könyv utat mutat, magyarázatot ad és leírást...de az utat magát az egyén járja végig. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. okt. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi
2010. okt. 23. 14:37
 5/8 anonim ***** válasza:
James Randi az megmutatja az utat!
2010. okt. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi az a pszichikus erő és milyen a könyv?
2010. okt. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Denning & Phillips - A pszichikus erők használatáról c. könyvről van szó, ugye? Én teljes mértékben mellette vagyok, nagyon jó könyv, csak nem könnyű beszerezni, DE ezzel a könyvvel kapcsolatban még nem hallottam negatív visszajelzést senkitől, pozitívat viszont rengeteg embertől. Szerintem hajrá, csak mint említettem, ezt nem megvenni kell, hanem "levadászni" :D
2010. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi utolsó, rajta leszek;)
2010. nov. 7. 09:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!