Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » 5 Mi lehetett ez?

5 Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Jöttem haza és láttam hogy egy bögyösebb nő megtérdel egy fiút a lába között aki összeesett a földön mint ha lelőtték volna. Pedig csak egy gyenge rúgást kapott egyáltalán nem volt erős, de úgy viselkedett mintha lelőtték volna. Ez valami pszichológiai csapás volt?
2010. okt. 22. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Az...

Basszus, ha tökön rúgnak valakit az kegyetlenül fáj. Nő létemre mondom, mert rohadt érzékenyek szerencsétlenek Ott...

2010. okt. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyszer valamit beszóltam egy haveromnak, épp a cipőjét húzta fel, és a kezében lévő cipőt így két ujjal fogva felém lendítette, csak így viccből akart vele "tökön rúgni", tényleg nem volt nagy ereje, de valahol pont az egyik herém csúcsát kapta el, összeestem, és átment rajtam a hideg, aztán a meleg, és totál lesápadtam :D nagyon szar volt.


Volt hogy kapus voltam, és egy labdával tökönrúgtak, az is szar volt, de annyira nem fájt.


Számít nagyon, hogy hogy kap el az ütés :)

2010. okt. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem köszi, én már megijedtem hogy valami boszorkányságról van szó.. De a fiúk heréje miért érzékeny? A női nemiszerv is legalább annyira puha.
2010. okt. 22. 17:41
 4/6 anonim ***** válasza:
a lényeg nem a puhaságon van hanem hogy menyi az érzőreceptor az adott területen. gondold el ez olyan pl mintha téged hüvelyen rugnának mert fejlődéstanilag a két szerv közös eredetű. hát szerintem az sem lenne tetsztős dolog.
2010. okt. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utánna néztem, az nekem nem fájna annyira.:)
2010. okt. 22. 21:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat en estem mar el ugy, hogy egy rud szepen becsapodott a labam koze, nem mondom, hogy jo volt de nem jatszottam ugy a hattyu halalat, mint a fiuk szoktak.. :)
2010. okt. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!