Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért félek a halott páromtól?

Miért félek a halott páromtól?

Figyelt kérdés

6 napja, hogy a párom öngyilkos lett. Napról napra jobban félek és jobban nyomaszt az egész dolog… miért félek tőle? Félek a sötétben, és félek egyedül a házban is..

Mit tehetnék hogy picit jobb legyen?



2021. okt. 11. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Pszichológus szakember segíthet.

Nagyon valószínű hogy a félelmed pszichés eredetű.

Elmélkedj az okokon.

Esetleg tapasztalsz ezen kívül változást?

2021. okt. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
93%
Szakember segítségét kell kérned ! Egy jó tanács, az ezen az oldalon megtalálható “pszichológusokraa” ne hallgass.
2021. okt. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem tőle félsz, de természetes, hogy most nem igazán vagy a helyeden. Ez nagyon kevés idő még, keress fel szakembert, aki segít.
2021. okt. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Grimfox ***** válasza:
62%
Valami félrement a gyászfolyamat során. A gyász valamilyen oknál fogva a félelem irányába csavarodott, ami elég nagy gond. Valóban egy jó pszichológusra lenne szükség, aki kideríti, miért változik a bánat, és gyász félelemmé. Megeshet, hogy a gond azzal van, hogy megpróbálod elutasítani a gyász, és bánat érzését, és ezért egy másik úton tör a felszínre. Teljesen természetes, ha az első időben maga alá temetnek az érzelmek, ha elutasítod őket, az egészségtelen. Nem mondom, hogy ez a legjobb, vagy legkellemesebb ötlet, de lehet, hogy engedned kéne egy időre a gyásznak, hogy a normális elengedési folyamat lejátszódhasson benned.
2021. okt. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Félsz hogy meghalt,és a szelleme ott kísért,és valami ijesztő tapasztalatod lesz vele,nekem is volt ilyen,igaz gyerekkoromba amikor rokon halt meg.Nyilván ha egy tudományos materialista módon állnál a dologhoz akkor nem félnél,hisz aki halott az halott,nincs már többé.
2021. okt. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Olyan sokkhatás éri az öngyilkosok hatramaradott hozzátartozóit, mint ami Auschwitzban érte az embereket. Ez nem sima gyász. Sajnos tapasztaltam. Az állatok tudnak segíteni igazán, senki más. Én bepateroltam a 2 kutyámat az ágyba és velük aludtam. Végigcsináltam az egészet nyugtató és pia nélkül. A kutyaim nélkül nem ment volna.
2021. okt. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kései Sirató ***** válasza:
81%

Nem lehet, hogy kicsit magadat is hibáztatod a döntése miatt és , hogy ezzel függ össze a félelmed?


Mindenképpen menj el pszichológushoz!


Egyébként mi volt a kiváló ok, miért lett öngyilkos?

2021. okt. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Miért félsz tőle? Ha akarna se tudna neked ártani. De valószínűleg nem akar.
2021. okt. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!