Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mitől hallom ezeket a hangokat...

Mitől hallom ezeket a hangokat, és miért vannak ilyen látomásaim?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok.Nagyon kimerült vagyok családi drámák követik egymást.Már többször volt látomásom,melyek sajnos be is igazolódtak.Egy hete egy látomás jelenik meg,melyben egy kórház belső udvarán ülök egy ismerősömmel,és én vagyok a beteg.Esténként sírást hallok édesanyámék szobájából,mikor benyitok,de ők alszanak.

Mitől lehet ez?


2010. júl. 19. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Azért mert különleges képességed van.Ha tényleg minden látomásod beigazolódott akkor nem ártana elmenned egy orvoshoz hátha kiderítené,hogy van-e valami betegséged,erre utal a látomásod is amiben beteg vagy.Jobb megelőzni a bajt.
2010. júl. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Álmomban idegösszeomlás miatt vagyok kórházba.
2010. júl. 19. 17:55
 3/9 anonim válasza:
83%
jézusom! nem lehetsz indigó?
2010. júl. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

ez nem látomás, hanem a teljes idegi kimerülrség

fordulj orvoshoz!!!

2010. júl. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Te magad irod a valaszt: kimerult vagy. Pihenj egy kicsit, esetleg fordulj pszichologushoz.
2010. júl. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól félsz, hogy idegösszeomlást fogsz kapni. Jobb, ha kezdesz valamit az életeddel, mert emiatt a látomás miatt, csak mégjobban ráparázol a dologra, és így szinte garantált, hogy tényleg bekövetkezik.
2010. júl. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mint azt írtad sok a családi dráma és lassan kikészülsz.Orvosolni kell a helyzetet különben végleg besokalsz.A "látomásról" mge annyit,hogy nem egyből mágiára meg ilyenekre kell gondolni,fáradt vagy és nagyon nagy stressz alatt állsz ez minden(az agy hihetetlen dolgokra képes,pl van egy kínzás,amikor a homlokra vizet csepegtetnek.Egy idő után az ember egyre nehezebbnek érzi a cseppeket míg végül már olyannak érzi,mintha kalapáccsal vernék a fejét és az agy cafatokra szakad.Ez az elme hatalma,ha nagyon sokat gondolsz rá előbb utóbb az agyad megvalósítja.
2010. júl. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez nem látomás, hanem racionális gondolkodás! Kimerült vagy, családi drámák ez megfelelő okozója egy idegösszeomlásnak. Következtetsz, és beválik így látomásnak hiszed, de valójában csak jól gondolkodsz. Pl.: ha kimész a 40 fokos szobából a fagyasztó hóba egyszál pizsamába, akkor nagy valószínűséggel megfázol.

Azt javaslom pihenj, "testileg-lelkileg", vond ki magad mihamarabb azokból a drámákból, vagy külömben igazad lesz a kórházzal kapcsoaltban.

Off: hallotam arról a víz csepegtetős kínzásról, akiknek erős az akaratuk, azoknál nem hatásos

2010. júl. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Valoban, ez nem latomas, csupan tisztan latod, elgondolod, hogy mi fog tortenni veled, ha ez igy folytatodik.


Nagyon megvisel teged a csaladi balhe, ami mostanaban megy nalatok. Van egy jo otletem neked, most ugyis nyari szunet van! Menj el otthonrol minel messzebb egy rokonhoz, nagymamahoz, unokatesohoz, vagy akar egy barathoz, es par hetet tolts el mashol, maskepp. Beszeld meg szuleiddel, hogy elmennel nyaralni egy rokonhoz, mert igy kikeszulsz te is.


A sirast nem kepzelged, hanem valoszinuleg sokat hallod es hallottad igazabol is, es mostmar minden neszt is annak kepzelsz. De az is lehet, hogy anyukad tenyleg sirdogal estenkent, de amikor meghallja hogy jossz es benyitsz hozzajuk, akkor gyorsan abbahagyja, hogy ne halld!

2010. aug. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!