Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek csak beképzelték?

Szerintetek csak beképzelték?

Figyelt kérdés
Az nap amikor meghalt tatám anyukám mamánál aludt hogy ne legyen egyedül. Anyum mesélte hogy akkor este csörgött a telefon, felvették de senki nem szólt bele csak fura hangokat hallott. Utána mikor lefelküdt aludni úgy érezte mintha vki hozzá érne és húzná. Pár hónappal később unoka hugom(kb. 6éves volt akkor)azt mondta h ott ül a fotelben nagyapám.
2010. júl. 18. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem nagyon tudok rá válaszolni, de szerintem csak valaki unatkozott és szórakozott veletek...:/

Pár hónappal késöbb meg lehet, hogy a nagypapád volt, de ez nm olyan jó jel, mert azt jelenti, hogy nem "kelt át". Ugyanis elvileg(mondom csak elvileg) a lélek a halál után 42 napig maradhat csak.....Szóval még nem kelt át!És az nem igazán jó! :/

2010. júl. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
"Sajnos nem nagyon tudok rá válaszolni, de szerintem csak valaki unatkozott és szórakozott veletek...:/" <-ezt a telefonosra értettem. :)
2010. júl. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

"Sajnos nem nagyon tudok rá válaszolni,"


ez volt az egyetlen ertelmes mondata az elso beironak...

2010. júl. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem. abban is igaza van, hogy csak szórakoztak. szimpla "telefonbetyárkodás"
2011. aug. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!