Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogy lehet kideriteni h mit...

Hogy lehet kideriteni h mit akar a szellem?

Figyelt kérdés
2009 szeptembereben eszre vettem h az utcankban levo lampa leolytodik valahanyszor elsetalom mellette...eloszor azt hittem h az utcahoz van koze de aztan tobb helyen is talalkoztam villogo leolytodo lampakkal(a lampak elott a tv-m csinalt hasonlo tevekenysegeket,de kesobb az elromlott utanna jottek a lampak),egy ideig reagaltam ra majd az utcankat felujitottak igy a lampa uj volt de a varos tobbi reszen ugyanugy folytatodtak ezek a tevekenysegek ....most viszont ket napja nagyon aktiv vagy h mondjam most egyre tobb lampa olytodik le mikor elhaladok mellettuk es szeretnem kideriteni h ez egy szellem muve vagy valami mas? segitsegeteket koszonom
2010. júl. 17. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Nem vagy mostanában kicsit fáradtabb, rosszkedvűbb, idegesebb,gyengébb?

Mert lehet "valami" rákapcsolódott az aurádra,belőled táplálkozik,és a jelenléte zavarja az elektromos berendezéseket.De így nehéz megmondani...ez csak egy talán.

2010. júl. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Egy, a fák között rád leső rézfaszú bagoly les rád.Ne nevess ez komoly.
2010. júl. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
mint a téma szakértője, az elöttem lévő beírással kell, hogy egyetértsek.
2010. júl. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem egyáltalán nem szellem,ők azért egyértelműbben kommunikálnak.Csak be vagy parázva,nyugi.
2010. aug. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nyugott vagyok de talan nagyon vagyom a termeszet fellettire..de nem baj koszi a valaszokat
2010. aug. 9. 23:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi az hogy leolytodik a lámpa????
2011. jan. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként miért nem a szellemnek teszed fel ezt a kérdést?? Tuti választ kapsz rá!!!
2011. jan. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!