Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Most akkor beütésem van? Mit...

Most akkor beütésem van? Mit lehetne tenni

Figyelt kérdés

uj házba költöztünk(ebbe a házba éltek a nagyszüleim)de nem ebbe a házba haltak meg...szal mindig amikor egyedül vok nappal folyton azt érzem h itt vannak nem biztos h ök de nem érzem magam egyedül ez esténként mégjobban felerösödik mintha vki mellettem kaparászna nézne probálok elalduni és mindig felkelt vmi de ahol fekszem hozzám közeli neszek most bolond vagyok?régen olyan jól aludtam most pedig miota itt lakom azota alig birok aludni

de régen mikor barátnöméknél voltam akkor még nem ebbe a házba laktunk akkor meg éjfélkor megszólalt a harang nagy hangosan meg a tesója játéka megszólalt zenélt pedig nincs is olyan játékja ami olyan hangot ad meg elég hangos volt mégse hallotta senki de mi meg az emeletröl hallottuk ezeket csak beképzelem? nem nézek semmi ilyen rémtörténetek


2010. júl. 15. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak beképzeled.Ne félj ha valami van is ott akkor kérd meg hogy menjen el,mert zavar tégedet a jelenléte.
2010. júl. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez egy szellem, mégpedig a kopogó szellem leírása. El kell távolítaní, mert vagy megmaradnak a jelenségek, vagy rosszabbodnak. Elég indulatosak.

Arról nem beszélve, hogy viszi az energiád, ezt pedig úgy teszi, hogy olyanokat csinál amikre odafigyelsz, talán félsz is ő meg ezt a kiadott energiát hasznosítja.

MEGBÍZHATÓ szakember el tudja távolítani.

2010. júl. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ha szeretnéd segítek arweny@citromail.hu
2010. júl. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyenek nekem is voltak/vannak is még néha. Pl magától bekapcsolódott a tv,és egy maci amit viccből kaptam és happy birthday-(xd)t énekel,éjjel arra ébredtem h a szoba közepén van és magától bekapcsolódott,de nem énekelt,hanem szörnyen torz hangokat adott ki.:S Meg bekapcsolódott magától a hifi,koppanásokat hallok a padlón,mintha vki járna,és a koppanások mindig felém haladnak...Lehet hülyének nézel,de ez van. :D

De a legegyszerűbb amit tehetsz,hogy tudomást sem veszel róla!Ezek a lények csak ijesztgetni akarnak,semmi több,hidd el nekem!Ez nekik a szórakozás.Ne vegyél róla tudomást,vagy legalább tegyél úgy mintha nem érdekelne,forgasd a szemed v vmi...

Nekem bevált,azóta csak ritkábban hallok kisebb koppanást,meg érzem mintha figyelnének,de nem foglalkozom vele.:) azóta nyugodtan alszom! ;)

2010. júl. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13:12: Ezek kozott nincs megmagyarazhatatlan jelenseg, ugye tudod?:D
2010. júl. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hm ez érdekes...tuti nincs semmi beütésed én is szoktam olyanokat érezni, hogy fekszek az ágyban és egyszer csak egy hideg "fuvallatot" érzek, utána az meg pláne nem hagy aludni. =S Meg nagyba gépezek és akkor meg mintha valaki hozzámérde, de odanézek és sehol semmi.=S

Utolsó: Mert szerinted ha a tv magától bekapcsol az megmagyarázható? Mégis mivel magyaráznád? Pont akkor jött vissza az áram, vagy mi? xD loool

2010. júl. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
*hozzámérne
2010. júl. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!