Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek ha létezik mágia...

Szerintetek ha létezik mágia akkor az olyan mint a filmekben (epic tűz gyújtás) vagy inkább ilyen kevésbé látványos, láthatatlan energia amivel kb akkora rombolást tudsz ki fejteni mint a fizikai testeddel?

Figyelt kérdés

#mágia #varázslat #bűvészetet
2017. szept. 27. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Mugliknak nem adok ki bennfentes információkat...de annyit elárulok, hogy sokkal látványosabb, mert nem csak a 3D hatás, hanem az érzés, amikor mágián égetnek még az égett szag is érezhető.
2017. szept. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Látom Mostanában sokat kommentelsz te leszel az uj lucifer :D
2017. szept. 28. 00:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer nagyon haragudtam egy gyerekre az osztályomban, megfenyegettem, hogy kitolom a fél szemét ha nem hagy békén. Ő nem hagyott békén én meg persze nem tettem semmit.

(Sokkal) később elütötte egy autó, de túlélte.

Ismét (Sokkal) később előjött benne egy a baleset okozta sérülés aminek köszönhetően az egyik szemére megvakult. (Időlegesen, később felgyógyult.)


Ha van akkor kb így működhet. Véletlenek sora, hosszú idő alatt valóra váltja amit csöndes magányodban szerettél volna, és a büdös életben nem tudod bebizonyítani, hogy van e összefüggés a kettő között.

Számomra egy valós világ béli "hihető" mágiarendszer már fikció szintjén is bizonyíthatatlan, és lehetetlen felmérni a hatékonyságát. Voltak pályázatok paranormális tevékenység produkálására, és csupa bűvész jelentkezett, akik eddig mindig lebuktak.

2017. szept. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolso

Ez a fiu masokat is bantott? Mit jelent ez hogy nem hagyott beken, ugy ertem mennyire volt sulyos amit csinalt?

2017. szept. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik.
2017. szept. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már hogyne létezne, utolsó: [link] 😂😀🔫
2017. szept. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ennyire látványos. Ez a szerencse, mert így senki nem veszi komolyan és nem üldözik.
2017. szept. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!