Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehetne megszüntetni...

Hogyan lehetne megszüntetni az átkot? (Ha egyáltalán az. )

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy a családunk MINDEN női tagja boldogtalan, sikertelen a párkapcsolatokban és/vagy az egész életben.Ezt először én vettem észre, de azóta mondtam nekik, és egyetértettek velem, bár ők nem annyira hisznek az ezoterikus dolgokban, mint én, de azt elismerik, hogy itt valami nem stimmel.Szerintem valamiféle átokról vagy rontásról lehet szó..egy ideig úgy tűnt, hogy én leszek az, aki ezt 'megtöri', hiszen több, mint három éven át sikerült kialakítanom egy boldog kapcsolatot, de ennek 3 hónapja vége szakadt, konkrét ok vagy magyarázat nélkül, miközben érzem, hogy ez nincs rendjén, valahogyan természetellenesnek hat ez az egész.Ez csak az én esetem, de a családomban minden nő hasonló sorsra jut: elhagyják, se veled-se nélküled kapcsolatban él, megöli a vőlegénye (erre is volt példa), élete végéig rosszul bánnak vele, esetleg alkoholizmusba menekül vagy épp depressziós..csak egy olyan nő van, aki házasságban él, és viszonylag boldog, ő viszont nem tud, vagy nem akar tudni a férje félrelépéseiről. (Ez pedig szerintem még rosszabb, mintha elváltak volna.) Fontos még, hogy ez nem csak az anyai ágra vonatkozik, hanem minden nőre, aki valahogy a családunk részese lesz. (Persze náluk ez gyengébben ütközik ki.)

Nagyon elkeseredtem, mert nem akarom, hogy én és a nővérem is ilyen sorsra jussunk.Lehet, hogy családi átokról van szó? Ha nem, akkor mi erre a magyarázat? Ha igen, akkor van esély arra, hogy megszüntessük valahogy?


2010. máj. 8. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

Egy kapcsolat kétféleképpen érhet véget. Vagy szakítással, vagy halállal.

Az átkotokat úgy lehet megtörni, ha lesz egy mindörökké boldog, szerelmes pár a családban. Tehát valakinek ki kell alakítani egy mesébe illő kapcsolatot, majd Rómeó és Júlia módjára el kell távozniuk az élők sorából. Ekkor ők az idők végezetéig boldogok lesznek a túlvilágon, az átok pedig megtörik.

Tudod mit kell tenned!



[Hajrá Darwin!]

2010. máj. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy csak egy ilyen szintű válaszra futotta..örülj neki, hogy nálatok nincs ilyen probléma. (Egyébként pedig én sem írok a baba-mama vagy a fogyókúrás kérdésekhez, mivel nem tudok érdemben hozzászólni..szerintem te is járj el hasonlóképpen.)
2010. máj. 8. 19:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az átok csak arra veszélyes,aki hisz benne.Úgyhogy felejtsd el mihamarabb azt,hogy rontás lehet rajtatok,mert csak még rosszabb lesz!Én hiszek a természetfeletti dolgokban,tehát nem viccből mondom ezt neked.Kérdésedet végigolvasva én arra gynakszom,a probléma oka inkább az lehet,hogy női családtagjaid nem elég tudatosak párválasztás terén.Rosszul választanak és nem elég erősek ahoz,hogy időben feladják a rossz kapcsolatot.Esetleg nem tanulnak a kapcsulatukban felmerült hibákból.Ezeken a dolgokon kellene vátoztatniuk,ez csak hasznos lehet.De ha ez nem elég megnyugtató számodra,próbálkozhattok még a családállítással is (Hellinger terápia)Így ki tudnák deríteni,mi okozhatja családotokban a visszatérő problémát.Vagy próbálkozz a Feng shui-val,vanak olyan praktikái,mellyel bevonhat az ember egy jó kapcsolatot.
2010. máj. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Egy pszihiáter azt mondta (nem tv-benhanem tesómnak) hogy az ember tudat alatt olyan családot akar mint amit otthon látott,amiben felnőtt.Legyen az akár rossz vagy akár jó.Ez is magyarázat lehet az esetetekre.A csalág női tagja tudat alatt olyan párt keres magának aki rosszul bánik vele mert azt látta otthon, a család fiú tagja pedig rosszul bánik a párjával,mert azt látta otthon.

Valójában mindez számomra is hihetetlen,merthát miért akarna valaki agresszív férjet magának még ha tudat alatt is, de hát a doki csak tudja, ez a munkája,ezt tanulta.

2010. máj. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Szia!

Az utolsó válaszoló nagyon jókat írt! Én is erre szeretnék kitérni, de tudok rá "gyógymódot"is. Ha jól vettem ki a szavaidból nálatok ez a helyzet generációkon keresztül megy a női vonalon... Nagyon nem tudok belefolyni a részletekbe, mert elég nehéz elmagyarázni, de nálunk bevált. Nektek család állításra kellene mennetek, nem tudom hallottál-e már róla? Utána tudsz olvasni a neten.

2010. máj. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Remek, még egy hülye kérdés, mert egyszerűen mindenki elhisz minden badarságot a rontásokról, meg átkokról. PEDIG NEM LÉTEZIK! Hanem a második válaszoló telibe talált!
2010. máj. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Kedves utolsó válaszoló!!!Ha nem hiszel a mágiában és ezekben a "hülyeségekben"akkor mit keresel még itt?
2010. máj. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jah előttem levőnek igaza van! Am lehet hogy véletlen nem?
2010. máj. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért jövök ide, mert megsajnálom az ilyeneket, akik hisznek benne és teszek értük annyit, hogy elmagyarázom, miért is lehetetlen ez!
2010. máj. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!