Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy tudnék mágiával valaki...

Hogy tudnék mágiával valaki gondolatában olvasni (akár msn-en)?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 13:07
1 2
 1/19 anonim válasza:
95%
:D ha létezik ilyen én is kipróbálnám egyszer, de nem használnám, úgy unalmas lenne minden
2010. máj. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
61%
Rolling on the floor and laughing
2010. máj. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

Hát ahhoz, hogy valaki gondolataiban tudj "olvasni", nagyon rá kell érezned az illetőre, és nagyon erős kapcsolatnak kell lennie közöttetek. Nem úgy értem a kapcsolatot, hogy pl. jártok, az kevés. Rá kell hangolódni a másikra, lenyugodni, koncentrálni, az agyadat is át kell valahogy "konvertálni". Najó, ha ilyen típus vagy, akkor valszeg könnyebben fog menni. Egyébként msnen elég nehezen működik, de ha nagyon erős a szál közöttetek, akár a világ másik pontjáról is "ráérezhetsz" az illetőre, ha pont ő is rád gondol. Meg amúgy is.


Remélem segítettem :)

2010. máj. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Nézd meg az Árnyak Könyvében. De tudod, ha saját célra használod fel a mágiát az visszaüt magadra.

Ha gonosz boszorkány vagy, akkor az más tészta.

2010. máj. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyébként az "ilyenek" tényleg visszaütnek. Szóval csak óvatosan a mágiával, főleg a feketével!
2010. máj. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
de aki ilyen kérdést tesz fel annak nem hinnén hogy ilyesmi sikerülne :)
2010. máj. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
ja igaza van az utolsónak...
2010. máj. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%
Hívd a 06 90 1234556-os számot!
2010. máj. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szokott sikerülni... Meditálok, és elképzelek például egy fonalat vagy vezetéket köztem és az "alany" között. Elkérem az engedélyét mentálisan /nagyon fontos!!!/, és elképzelem, ahogy az információk a vezetéken át az ő agyából eljutnak az enyémbe. Koncentrálok rá, hogy A TITKAI NE KERÜLJENEK ÁT HOZZÁM, mer akkor megromolhat a kapcsolatunk és én sem szeretném, ha valaki kiszívná a titkaimat a fejemből. Koncentrálok rá, h csak azt tudjam meg, amit ő is megengedne, h megtudjak, nem szeretném például egy lánytól elkérni az információt(még ha érdekel is), hogy hogy néz ki meztelenül stb, tehát nem hozom zavarba. Ha nem akar odaengedni az elméjébe, akkor látom, hogy például elszakítja a vezetéket, vagy látok egy falat, stoptáblát stb. Könnyebben megy a ráhangolódás, ha például van a kezemben egy személyes tárgya, egy hajszála, egy ruhadarab (nem fehérnemű XP), vagy egy fénykép róla. Tehát először is meg kell tanulnod meditálni.Ezek után javaslom Ted Andrews: Érint és láss c. könyvét. Sok sikert és mentális örömöt!


F/kívülről egyre több, belülről egyre kevesebb

2010. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
és még1: az msn-nél mire gondoltál? Telepatikus chat? Olyan van:). Azt is meg lehet tanulni, de arról mind2 félnek tudnia kell.
2010. máj. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!