Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Használt már valaki úgy wodoo...

Használt már valaki úgy wodoo babát, hogy hatott is arra akire csinálta? Ha igen akkor mit és hogyan csinált? Csak azok írjanak akik tudnak a kérdésre válaszolni!

Figyelt kérdés
2016. szept. 19. 07:00
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Ha megfogod a babát és hozzávágod a delikvenshez, annak elég konkrét és mérhető hatása lesz :D
2016. szept. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Abszolút hatásos. A pontos módszert az Indiana Jones és a Végzet Temploma című filmből lehet leghatásosabban ellesni. Sok sikert! És reszkessen akit célba veszel.
2016. okt. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen. Autóbalesetet szenvedett, ezt kívántam neki. Közel 3 órás szeánszot tartottam. A saját véremet adtam illetve a segítségül hívott loáknak mutattam be áldozatot. De: a gyűlölet vezérelt, semmi más. Nem foglalkoztam ilyenekkel, hogy visszaüt stb amíg gyorsan nem volt nekem is két autóbalesetem utána...ja és igazán reál szakterületen dolgozom, tehát én vagyok az akinek hinnie se kellene ezekben 😃 viszont azt mondom, ne tedd. Nem éri meg.
2021. okt. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!