Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért tiltja a törvény a...

Miért tiltja a törvény a fekete mágiát? :O

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 15:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Milyen törvéyn tiltja? Hol olvastál ilyen hülyeséget? A fekete mágiát nem tiltja semmi, de pl az állatkínzást igen, ezért nem áldozhatsz élő kecskét. Ha tudsz úgy fekete mágiát űzni, hogy közben nem áldozol kecskét (kakast) stb, nem robbantasz fel semmit (mert az meg rongálás), stb, akkor űzheted. Szóval így kimondva a mágia nincs tiltva.
2010. ápr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Előző vagyok. Hozzá teszem, hogy természetesen a fekete mágia nem létezik, legalábbis a természettudomány szerint biztos nem, így a kérdésed eleve rossz helyen van.
2010. ápr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
aha xd
2010. ápr. 22. 15:56
 4/19 anonim ***** válasza:
45%
Jaja, feketemágia meg ikszdé, a te szinted mindakettő.
2010. ápr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mi bajod van ? Én a kérdésre várom a választ , de Te nem ezt teszed .
2010. ápr. 22. 19:56
 6/19 P.Vik válasza:
53%
semmi baj ezzel a kérdéssel...a feketemágia akkor tíltott, ha nem ismered a fehéret. a kettő egymás nélkül müködik ugyan, de felborulhat a rend a jó és a rossz között...tudom, hogy vannak olyan emberek akik ezt abszolut olyan tagokhoz kötik akik Mansont hallgatnak és fejjel lefele kereszt lóg a nyakukba (ami persze egy oriási hibaXD)...én személy szerint nem ebbe a csoportba tartozom, csak érdekelnek az ilyen fajat "tudományok" is és sokat olvastam róluk,így értékelném ha nem ítélkeznének feleslegesen:)
2010. ápr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%
A fekete mágia lényege, hogy másoknak árt, kárt okoz varázslással. Szerintetek szabad ilyet csinálni?
2010. ápr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 P.Vik válasza:
50%
nem nem szabad....ismered a Ying-Yang jelképet?és hogy az mit is jelent?nincsen jó rossz nélkül és nincsen rossz jó nélkül, igy él a világ, igy vagyunk harmoniában a környezetünkel...
2010. ápr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
20:20 Köszönöm :) És persze a többieknek is :)
2010. ápr. 23. 13:19
 10/19 anonim ***** válasza:
45%

a mágia egyszerre fekete és fehér..

nem tiltja a törvény,csak nem jó dolog,nem szabad,a saját érdekünkben nem alkalmazzuk!Tudtad,hogy amit másnak okouzol háromszorosan kapod vissza?Hát akkor érdekedben áll másoknak rosszat tenni,vagy előtte átgondolod,hogy mi lesz,amikor visszacsap rád?!

Amúgy meg aki hisz benne,annak igen is létezik a mágia,mint a hívőknek Isten,mert ez egy hit,ezt tartják logikusnak..ezt nektek is el kell fogadni..


cica

2010. ápr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!