Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Azt szeretném tölletek kérdezn...

Azt szeretném tölletek kérdezni, hogy lenne-e itt olyan ember aki mesélne a mágiáról;mágusokról természetfeletti lényekről (hogy mik is és stb. )?

Figyelt kérdés

Vagyis egy olyan embert keresek aki mesélne a mágiáról,hogy kiket nevezünk mágusoknak(?),esetleg mesélne a term.feletti erőkröl(ezeket mind azért,mert már vagy 3 éve kíváncsi vagyok ezekre de az interneten mindenhol mást ír),hogy láthassuk-e a démónokat(hogy van-e még a szellemeken,démonokonkívül más lény),és ha igen hogyan(?),és persze a varázslatról(hogy bárki tud várázsolni-én is?-és ha igen hogy?,és ha tudja ezeket hátha tud pár bevált varázslatot). És vvégleg azt,hogy lehetséges lenne-e(persze ha akarj),hogy mind ezekre megtanítson.?.

Akik szeretnének tanítani ilyen olyan dolgokat,és nem fárasszák őket a kérdéseim sem akkor azok kérem irjanak privátba. Ha pedig csak válaszokat akarnak pár fent feltett kérdésemre adni nyugodtan ide is irhassák.

ELŐRE IS KÖSZÖNÖM MINDENKINEK!!!!!

Akik



2016. júl. 24. 16:35
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)))
2016. júl. 24. 19:58
 12/20 anonim ***** válasza:

Olyat keresel, aki MESÉL neked?

Találsz. Itt is és élőben is.

Bármennyien mesélnek is erről neked, mindenki mást fog mondani, mert másképp tudja.

Ha bárki pedig az igazat írja/mondja neked, úgysem hiszed el, mert te MESÉT akarsz hallani!

2016. júl. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem mesét akarok hallani,hanem az IGAZSÁGOT.Csak az interneten mindwnki mást ir,mást irnak mindenről.Nem tudod,hogy kinek hidd el. Beirsz valamit amit keresel és több 100 dolgot ad elő,ugyan arra a dologra. Megnyitod mindegyiket,mert kíváncsi vagy ,és tádámm:mindenhol mást ír. Azért kértem a segítségeteket,hogy valaki mondja és egyben válaszoljon egy kérdésemre. Szóval nem kitalált dolgokat akarok,henem egy olyan embert aki már megtapasztalta vagy pedig tudja (nem az internetről. A véleményem róla már leirtam) és örömet okoz neki az ha megoszthatja ezt a tudását egy kezdővel. :)
2016. júl. 25. 06:35
 14/20 anonim ***** válasza:
A helyesírási kézikönyvet tudnám figyelmedbe ajánlani.
2016. júl. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nagymágus nem fog neked a GyK-n válaszolni.

Másoktól pedig saját elképzeléseiket olvasod, ahányan írnak, annyiféle lesz az "egyedüli igazság"!

2016. júl. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
De hátha.:))
2016. júl. 27. 12:01
 17/20 anonim ***** válasza:
Az igazság az hogy mágia nem létezik, ha létezne akkor nem lenne mindenkinek más véleménye róla és a hétköznapokban is használva lenne a mágia. A cégek mágusokat alkalmaznának egy csomó mindenre ami jelenleg más módon nem elérhető. A mágus pontosan definiálva lenne úgy mint a cipész, az ügyvezető vagy a szoftverfejlesztő. Ehelyett mindenki képzel valamit róla, amit se bizonyítani, se eredményesen felhasználni nem lehet. Persze mindig előkerül egy ábrándozó aki mást állít, de bizonyítani sosem tudja. :D
2016. aug. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
:D
2016. aug. 2. 16:00
 19/20 A kérdező kommentje:
Én azért hiszek benne :D
2016. aug. 2. 16:01
 20/20 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Legyen hited és megtalálod azt, amit keresel. Útközben ne fáradj el!

Én is találtam már valamit, pedig azt gondoltam, hogy semmi ilyesmi nem létezik. Én is kerestem és még ma is keresek, a különbség csupán annyi, hogy én ma már tudom, hogy merre és hogy mit keressek. Arra, hogy eddig is eljutottam, sok pénzem, energiám és erőfeszítésem is ráment.


A kétkedőkkel ne törődj, ők a kétkedéssel fognak útjukon találkozni.


Egy egyszerű kis adat:

a valóban komoly dolgok körül orrba-szájba megy a hazudozás, saját lelked legyen, hogy tisztán láss.

Az a durva egyébként, hogy a ``jófiúk'' hazudnak a leggerinctelenebbül. Röviden összefoglalva: iszonyú szemét banda. :) Pótszereket-placebókat nyomnak a szádba. (Szentelt ostya.)

2019. febr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!