Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudom előhívni magamból...

Hogyan tudom előhívni magamból a mágiát?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy mindenkiben ott a mágia, csak sokan soha nem tudják meg, nem tudják előhívni. De akkor tényleg van bennünk mágia? És ha igen, hogyan hívjam elő magamból?


A válaszokat előre is köszönöm, privát üzenetet nem kérek,nem is válaszolok rá :)



2016. márc. 30. 20:41
1 2
 1/12 anonim válasza:
56%
Minek az neked?
2016. márc. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Minek ne? xd


Csak kell, nah. Ha nem tudsz semmit, akk ne kommentelj. Köszikeh ;)

2016. márc. 30. 22:30
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Nincs benned mágia, csak a pénzed miatt adták ki azt a könyvet.
2016. márc. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Elso vagyok, gondoltam adok egy ket tippet, segitseget, de ha igy valaszolsz akkor nem kapsz, koszikeh :D
2016. márc. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Ez igaz abban az esetben, ha a mágia alatt nem különleges erőket értesz, amik a természet törvényeit meghaladva működnek. Az emberi test, és elme olyan dolgokra képes, amit az átlag ember nem használ. Ezeket elő lehet ugyan hívni, de így nem igazán hatékony. Az ember természetes képességei nem túl erősek, ezért is nem fejlődnek ki könnyen. Ha hajlandó vagy tanulni, gyakorolni, és keményen megdolgoztatni az agyad olyan dolgok megértésével, amik ezt az átlagos szintet meghaladják, akkor érdekes dolgokat érhetsz el. Ezek viszont már nincsenek meg benned, ezeket el kell érned.
2016. márc. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Nincs mágia, fizika van ami az univerzum működését alakítja. A fizika a fizikakönyvben lakik, csak el kell olvasni hogy ne kérdezz marhaságokat.
2016. márc. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 death42 ***** válasza:
48%
Kíváncsi lennék mit tudnak varázsolni azok, akik már elő hívták magukból a mágiát. Ahogy látom pénzt biztos ki tudnak belőled varázsolni. :D
2016. márc. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

Gondolod, benned van?

A mágia birtoklásához/gyakorlásához kell bizonyos alázat, ami -nyegle válaszaid alpján- belőled hiányzik.

Az, hogy "olvastad valahol", nem jelenti azt is, hogy igaz, nem csupán nyereségvágyból íródott a szöveg.

.

Olvastál Hófehérkéről is, menj, keresd meg, ő biztos választ ad, hiszen mostohája boszorkány!

2016. márc. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Most miért baj, hogy hiszek benne?

Kicsi korom óta furcsa dolgok történnek velem, amiket eddig természetesnek vettem.

Hangokat hallok, vannak látomásaim, és sokszor előre megálmodom a dolgokat. Nagyon jók a megérzéseim, könnyedén hatok mások gondolkodására stb.

Inkább nem is érdekel mások véleménye, elég, hogy én hiszek a mágiában, és magamban. Szerintetek gyerekes, nekem meg ez a valóság. És most jöhetnék életem szánalamas, egyben kétségbe ejtő sztorijával, de tudom ugyse érek el vele semmit.

Köszönöm a válaszokat.

2016. márc. 31. 15:53
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha hangokat hallasz és látomásaid vannak keress egy neurológust. Nem kell mindent mágiának venni. A mágia arra való, hogy az elme erejét és kontrollját kivetítsd és alkalmazd a fizikai valóságban. Ez nem azt jelenti, hogy tűzgolyókat tudsz dobálni. Aki pedig ebben a dologban mélyen benne van nem nagyon fog erről beszélni. Egy átlag ember számára túl veszélyes mind magára mind a környezetére, ha esetleg valami véletlen folytán sikerülne is neki mindenféle tudás vagy gyakorlás nélkül. Viszont ajánlom, hogy olvass utána a szellemeknek, ha esetleg tárgyakat látsz mozogni vagy ilyenek. És a hangok miatt mindenképp keress fel egy orvost.
2016. ápr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!