Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Energiablokk tisztítása?

Energiablokk tisztítása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy ideig jártam egy helyre kundalini jógázni (nem a Yogi Bhajan félét, hanem egy olyat amit az iskola vezetője dolgozott ki). Nagyon sok elfojtott érzelemtől szabadultam meg, ami tök jó. Egy ideje nem járok hozzájuk, hanem egyedül szeretnék a fejlődésemen dolgozni, illetve érdekelnek más módszerek is.


Felismertem, hogy vannak bennem nagyobb traumák, energiablokkok. 2., 3., 4. csakrámban is érzek bizonyos helyeken nagyon sűrűn, viszonlag nagyobb területen f*s energiát amit jó lenne kitisztítani. Az érdekelne, hogy az ilyen nagyobb traumák/blokkok/mittudomén kitisztítására milyen stratégiák léteznek? Mert oké, hogy sok kisebb elfojtott érzelem kijött egybe, de ezeket a nagyobbakat ha full intenzitáson élném is át akkor is eszméletlen sok ideig tartana kitisztítani. Gondolom irreális lenne ha ezeket egyben akarnám átélni. Ezeknél az energiáknál érzek körülötte egy kisebb felhőt ami néha különböző gyakorlatok hatására kicsit felkavarodott és nem intenzíven hanem inkább hangulatként éltem át, ez majdhogynem kellemes volt.


Milyen módszereket ismertek, nektek milyen tapasztalataitok vannak? Ha valaki pl leírja, hogy egy szimpla jógalégzés hogyan segít ebben, az is sokat segítene, minden infóért hálás vagyok. :)


Helyesírási hibákért sorry, fáradt vagyok.



#energia #érzelem #trauma #energiablokk #energia tisztítása
2015. okt. 11. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy olyan kérdés amivel rossz helyen kopogtatsz. Itt trollokat találsz, nem hozzáértőket.


Nem mellesleg erre a kérdésre nincs egyszerű válasz amit le lehetne írni ide neked.

2015. okt. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Néha van 1-2 jó válasz. Meg volt amikor privátban kaptam jó infókat, szóval bennem még él a remény. :)


De amúgy igen, sajnos sok a troll, meg mindenféle boszi-wannabe tinédzser...

2015. okt. 11. 20:24
 3/5 Ozmium42 ***** válasza:
15%

:)


[link]

2015. okt. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szia :). a youtubere ird be hogy foldhoz koto csakra meditacio azt vegezd el napi szinten 30 napig es ha teheted menj el reiki masszazsra :) abbol kb 3 alkalom es utana te is eltudod vegezni magadnak otthon mert arra is van video csak egy kepzet reiki mesternek kell eloszor feltoltenie:)
2015. okt. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%
#1 hókuszpókuszhoz nem lehet "hozzáérteni"
2015. nov. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!