Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van bárki akinek nyitva a...

Van bárki akinek nyitva a harmadik szeme, és lát spirituális dolgokat/lényeket?

Figyelt kérdés
6-7 éve rágódik a szekptikus és a "hívő" énem, hogy vajon tudományos, vagy bármilyen alapja van-e annak, hogy valaki lát szellemeket, vagy bármi ilyesmi, ezért kérem, ha van olyan ember, aki hasonló képességekkel bír írjon nekem, mert nagyon szeretném elérni, hogy felnyissam a 3. szemem, és ezáltal bebizonítsam magamnak, az "igazságot", és többé ne kelljen gondolkodom, hogy létezik-e túlvilág! Üdv: Raimhol

2015. febr. 18. 00:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%
Ha én látom is, az nem azt jelenti, hogy láttatni tudom veled is. Mire vagy kiváncsi pontosan?
2015. febr. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
43%
Ennyi beteg embert :(
2015. febr. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
85%
Ha nincs nyitva a 3-ik szemed az nem véletlen, nem értél meg rá, hogy láss dolgokat. Hidd el, ha kinyílik nem biztos, hogy annak maradéktalanul örülni fogsz, nem biztos hogy fel vagy készülve a tapasztalatokra. Először is az aurádat le kéne védeni az ártó hatásoktól, addig felesleges olyan dimenziókban mozgolódni, ahol nem vagy védett. Fogalmad sincs, milyen veszélyek leselkedbek rád, mivel nem ismered a más síkokat. Kezdetnek meditálj és erősítsd a megérzéseidet és a telepatikus képességeidet, mást ne tegyél. Vannak testfoglaló lelkek amik ha beköltöznek,igen nehét tőlük megszabadulni, ez jusson eszedbe. Ráadásul ha fura alakú formákat látsz, amiről fogalmad sincs micsoda, az nem biztos hogy szívderítő. Nme csak érdekes és jóindulatú energiákkal van tele az univerzum. Én nem hoittem semmiben és megismertem olyan embereket akik, hogy úgy mondjam nem átlagosak. A környezetülben történtek olyan dolkok, amikre nem voltam felkészülve és nem hittem bennük, azután vettem észre hogy sokkal több minden létezik, mint amit sejt az ember. Nem minden tapasztalat volt szívvidító. Kezdetnek legyen elég annyi hogy 3-an voltunk egy alagsori alkásban az akkori barátnőm a nagyapjával lakott együtt, ő nevelte. A nagyapja aznap reggel elment otthonról. Dél vagy kora délután fele lépteket hallottunk a lépcsőkön (alagsorba az ajtóhot vezető lépcsőn), mondtam is megjött a nagypapád. Kinyílt az ajtó és a nagy semmi besétált a léptek elhaladtak az üvegezett szobaajtó előtt de sajna nem láttunk senkit, a konyhában mintha felszívódott volna aki bejött és sose jött volna be, néztünk bambán egymásra, hogy ez mi volt. De volt olyan is, hogy kinyílt az egyik gázcsap a tűzhelyen és egyikünk se nyitotta ki. Olyna is volt, hogy felhőszerű fehér ködfoszlány lebegett al késő este az ablakuk előtt.
2015. febr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
35%
B+, ha annyira nagy spirituális oktató vagy, miért nem bizonyítod be , hogy létezik ez a szar? Félsz , hogy az emberek bolondnak néznek? Hát ez mindent megmagyaráz... Miért nem próbálod tudományosan bebizonyítani? Halvány fingod sincs a fizikáról mi? Jaj hagyjad már ezt a hülyeséget. Már ott megdől az egész hülyeségetek, hogy ha bizonyítékot kérek, akkor egyből kussoltok meg jöttök idióta kifogásokkal.
2015. febr. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
93%

#14

[link]

2015. febr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Pontosan xD
2015. febr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Most nincs idom irni, de majd valaszolok hosszan ide en is este. Addig is sziasztok! :)
2015. febr. 18. 11:55
 18/21 anonim ***** válasza:
70%
Komolyan van aki ezt elhiszi?
2015. febr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
83%
jah, sajnos egyre többen. Menekülnek a valóság elől.
2015. febr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én làtom a szarból tàvozo lélekdarabot. Xd
2015. márc. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!