Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Összejöttem egy "boszorkány"...

Összejöttem egy "boszorkány" lánnyal és ezt akarja ez mit jelent?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt és hát én nem is tudom hiszek is ezekben a dolgokban meg nem is és azt mondta hogy "szexuál mágiát" akar csinálni velem ez mit jelent pontosan vagy mire számítsak? :O őszintén szólva kicsit meglepett valaki tudja miez?
2014. aug. 10. 11:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

10:

Te nagy tévedésben vagy!

Igenis arról szól!

Csak egy képzett sátánista jobban tudja, mint te. Nekem is az mondta és igaza volt.... Erről ennyit!

2014. aug. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

11: T

Remélem elolvastad rendesen a vàlaszom, ha nem tetted meg olvasd el légyszives mégegyszer.

A màgiàt kétféle dologra lehet , hasznàlni jóra és rosszra.

2014. aug. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy akarja, korbáccsal vagy kikötözve? :D
2014. aug. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
43%

Kérdező vigyázz, a segglyuk a legérzékenyebb a varázslatokkal szemben, ne hagyd hogy simogassa az ánuszod, mert akármilyen komoly következménye is lehet. Lehet 2 hetes hígfosást kapsz, az is lehet megduzzad, vagy viszketni kezd.


A mágia lényege hogy hátulról megujjaz, és miután abbahagyta, terhes leszel. Az egyetlen ellenszere, ha te is ugyanezt csinálod vele, csak nem hátulról hanem előröl, és nem az ujjaddal, hanem valami mással. Ekkor a mágia visszaszáll rá, és ő lesz terhes.

2014. aug. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"A màgiàt kétféle dologra lehet , hasznàlni jóra és rosszra."

Óriáási

kerekek a kocsi alatt. De történetesen MINDIG rosszra használják. Mert miért is nem lehet, tisztán szépen szerelemben lenni? miért kell hozzá külön furmányoskodás-mesterkedés?

2014. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 homo ludensz ***** válasza:
A mágia önmagában csak egy módszer arra hogy aki ismeri az egy kicsit félrelebbentse az olyan összefüggések,megnyilvánulások,erőhatások és más az univerzumban meglévő törvényekről a fátyolt ami egy átlagszemlélőnek fel sem tűnik. Aki előtt résnyire feltárul e kapu az soha sem fog más vagy mások ártalmára cselekedni. A félúton megrekedt,alulképzett alacsonyabb szinten tébláboló elme szándékozik mások fölé kerekedni mert nem ismeri vagy figyelmen kívül hagyja a következményeket.
2014. aug. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 maúúú! válasza:
az én párom igazi boszi:) és nagyon jól érezzük magunkat együtt már egy ideje.. amikről beszélnek itten, az a szerelmi kötés. a szexuál mágia lényege, hogy orgazmus közben hatalmas energia szabadul fel a testből és lélekből egyaránt, ami teremtő erejű, pl egy kívánság valóra váltásához :)
2014. aug. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

T

Jól olvassátok el a 17 es válaszát ,mert ott az igazság !

Szépen leírtad 17es Köszi:)

2014. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Komolyan, mért gondolja mindenki, hogy aki hisz a boszorkányságban, az rögtön elátkoz, stb.? Én wicca hívő vagyok, de eszembe nem jutna elátkozni bárkit is! És szerintem a legtöbb normális boszorkány szintén így van ezzel. Az igazi elátkozás nagyon súlyos dolog, és az átkozóra is mindenképpen visszahat.
2014. szept. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mielőtt még a hülyék túlságosan megijesztenének, remélem még nem késő, a 17-esnek van igaza. Semmi kötést meg ilyesmit nem hoz létre a dolog, az teljesen más.
2015. jan. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!