Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Összejöttem egy "boszorkány"...

Összejöttem egy "boszorkány" lánnyal és ezt akarja ez mit jelent?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt és hát én nem is tudom hiszek is ezekben a dolgokban meg nem is és azt mondta hogy "szexuál mágiát" akar csinálni velem ez mit jelent pontosan vagy mire számítsak? :O őszintén szólva kicsit meglepett valaki tudja miez?
2014. aug. 10. 11:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Szakíts mielőbb, mielőtt disznóvá varázsol. Avagy nincs igényed egy tiszta szép szerelemre, minden fajta ócska trükközéssel szemben?
2014. aug. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Lionkind ***** válasza:
78%

A szexuál mágiáról olvastam és nem jókat. Egy függőseéget hoz létre közted és a mágus között, ami megköti a szabad akaratod, vagyis kb olyan leszel mint egy drogos és ő lesz a drogod. Nekem ez jött le. Nincs fehér és sötét mágia csak mágia van az pedig hogy mire használja az illető dönti el milyennek nevezzük. Szerintem kérdezd meg tőle mire hasznája a "boszorkányságát", de a szexuálmágiát nem ajánlom, mert nem fogja előidézni a szerelmet ha nincs. Ha pedig van akkor szükségtelen.

Nem vagyok mágus de olvastam dolgokat, nem mondom hogy így van de én ebbe hiszek.

Szép Napot!

2014. aug. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ha hinnék ebben a "mágiában", azt mondanám, ne engedd, hogy bárki azzal kössön magához!

Ne engedd, hogy önálló akaratnélküli bábot csináljon belőled.

Ha hiszel az ilyenben (és ha nem hinnél, nem is kérdeznél itt...), ha bármikor is "dob" téged, te még mindig kötődni fogysz hozzá. Ez esetben viszont az esetleges szakítása után is állandóan rá gondolsz, hiteddel, tudatoddal te magad keseríted meg életedet!

.

Nagyon bizalmatlan veled szemben, ha kötés nélkül nem tudja elképzelni kapcsolatotokat, ám ez mellett fenntartja magának a jogot, hogy bármikor odébb állhasson.

Nem egyenlő alapú "szerződés", tehát minimum etikátlan!

2014. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

akkor ez ilyen "szerelmi kötés"? :S ezt nem mondta :-/

Amúgy nem hiszem hogy rossz lenne mármint kedves lány meg olyan kis segítőkész

2014. aug. 10. 13:16
 5/20 anonim ***** válasza:
persze kedves és segítőkész, amíg meg nem próbálod dobni a lányt. Utána meg átmegy egy másik stílusba valószínűleg.
2014. aug. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

#4-hez:

a rosszindulatú vasorrú bába is aranyos kicsi csecsemőnek született!

2014. aug. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

Boszorkányok nem léteznek. Régen voltak boszorkány szekták. Durva dolgokat csináltak.

A boszorkány üldöztetések idején sem léteztek, csak pénz és haszonlesés miatt ölték meg az embereket, akiknek több volt és valahogy azt el kellett szedni.

Ha valamiben nagyon hisz valaki, akkor hisz abban, hogy amit csinál, megtörténik. Ha felébresztené valaki az ilyen embereket az igazságra és kételkedésre fogná, nem hinné ezt.

A szexuál mágia a következő: Úgy tudom miközben alszol ő maszturbál. A te közeledben. Tulajdonképpen ez arra megy ki, hogy közelebb tartson téged magához.

Ez sátánizmus, bár az sem létezik, de abba a körbe tartozik.

Vélemény: Ha ott akarod őt hagyni, akkor úgy sem fog tudni megállítani. Ha valaki valakit nem akar, akkor nem lehet kényszeríteni.

2014. aug. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
előszőr szexuálmágia, majd elátkoz
2014. aug. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

hát most kicsit rám hoztátok a frászt:SSS

nem akarom hogy elátkozzon vagy ki tudja mit csináljon

2014. aug. 10. 15:13
 10/20 anonim ***** válasza:

Az igazi sexual màgiàt jó dolgokra is lehet hasznàlni.

Az màr egy jó jel , ha mondta neked ugyanis, azt úgy is meg lehet csinàlni ,hogy nem mondja el.

Az igazi sexual màgia nem arról szól , hogy magàhoz làncolja a boszorkàny a kedvesét vagy kiszemeltjét ,bàr erre is hasznàlható.

Ha a kedvesed tényleg ért hozzà és jóindulatú és elmondja neked , hogy mit akar vele elérni, akkor nincs mitől félned.

Kérdezd meg tőle .....kérdezz rà, miért akarja.

2014. aug. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!