Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Elképzelhető, hogy tényleg...

Elképzelhető, hogy tényleg azért nem találok új társat mert rontás alatt vagyok? 28/N

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon hosszú kapcsolatom egy cigány férfival. Ennek a kapcsolatnak már 2 éve hogy vége, ő hagyott el engem, nagyon csúnyán vesztünk össze. Sokáig tartott ennek a feldolgozása is részemről, egyedül vagyok azóta, neki lett új kapcsolata már szinte rögtön (valószínű ezért hagyott el). Nekem is volt több is, de csak ilyen 1-2 hónaposak, illetve alkalmi kalandok, de azt az embert akivel hosszú távon lehetne tervezni, még nem találtam meg. Emiatt eléggé szenvedek is, mert már nagyon hiányzik, csak mivel kapcsolatom nincs így alkalmi (olykor nem független) emberekkel tartottam fel viszonyt, hogy valaki ha rövid időre is, de figyeljen rám. Édesanyámmal rengeteget veszekszünk ez miatt, szerinte bennem van a hiba, vagy pedig megrontottak a volt párom családja, mert hogy állítólag van ilyen. Azt mondja, ilyen nem létezik, hogy egy tanult, szép nő ennyi idő után is egyedül legyen. Járok szórakozni, ismerkedem de mindig olyanok jönnek akik tetszenek de ugyan van párjuk, feleségük, aki meg egyedül van nekem nem kell, mert nem tetszik. Most ilyenkor mit lehet csinálni? Még 2 évig csináljam ezt az életformát?
2014. jún. 5. 08:44
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
azt, hogy 'megérdemled' egybeírják, 30-as
2014. jún. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Küldj képet és megoldjuk a problémádat ;-)


34/F

2014. jún. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
A mágikus gondolkozás és az iskolázottság nálam is okozott most némi képzavart. Kedves kérdező, a saját életedet csak TE irányítod, erre szokás mondani, hogy mindenki a saját szerencséjének a kovácsa. Nem a volt pasid átkozott el, hanem benned van a hiba. Üdv, egy (szintén) 28 N.
2014. jún. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Ez a baj a mai emberekkel. Nem hisz senki semmiben. Mindenki azt hiszi, hogy mintent csak ő irányít, mindenről ő rendelkezik, csak rajta múlik.

Tudjátok, ez majd elmúlik, ha kicsit megtapos az élet.

Ha pl. jön egy váratlan komoly betegség vagy bármi.

Akkor szerintem sokan rá fognak döbbenni, hogy nem, mi emberek nem vagyunk mindenhatóak. És nem, nem egyedül rendelkezünk az életünk felett. De ezt prédikációra úgysem hiszi el senki. Majd kit-kit megtanít az élet.


(És nem a rontásról beszéltem, mert az szerintem sincs.)

2014. júl. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
#34: Valóban nem csak önmagunk rendelkezünk a saját életünk felett. Aki ezt hiszi, tévedésben van. Van hogy mások is beleszólnak életünkbe, megpróbálják irányítani azt, van hogy balesetünk történik, vagy betegség vagy más kólika kínoz. De ez még egyáltalán nem jelenti azt, hogy biztosan valaki rontást rakott ránk, vagy megátkozott vagy vudu babát készített a képmásunkra és azt döfködi naphosszat. Ezek csak babonák, hiedelmek, a ló túloldalára való átesés. Persze, abban hiszel amiben akarsz, ezt senki sem tiltja meg. De azért még igaz a mondás, hogy mindenki a saját szerencséjének kovácsa.
2014. júl. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!