Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy lehet valaki ördögűző?

Hogy lehet valaki ördögűző?

Figyelt kérdés

Most ne nézzetek pszichopatának vagy akármi más negatív teremtménynek. Nagyon kíváncsi vagyok rá,hogy hogyan lehet az emberből úgy ördögűző,azaz exorcista úgy,hogy nem sérti meg a felekezete "szabályait"(gondolok itt pl. a református,illetve evangélikus felekezetekre). Ezt ki kell tanulni vagy külön képesség kell hozzá? Ha tanulni is lehet,akkor hol tanítják? A Teológián lehet ilyet tanulni,pl nőnek is?

Vagy hogy van ez? Kérlek,ha tudsz erről a témáról valami HASZNOS,illetve FELHASZNÁLHATÓ infót,akkor oszd meg velem. A bunkó kommenteket inkább tartsátok meg magatoknak,akik pedig segédkeznek,azoknak nagyon szépen köszönöm,így előre is! :) (NEM VAGYOK ELMEBETEG!) :)



2013. júl. 1. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
13%

"(NEM VAGYOK ELMEBETEG!)"

Ááá, nem...

Nem tudom feltűnt-e, de 2013-ban vagyunk, nem 1013-ban.

A primitív vallások ideje lejárt. A hülye babonák ideje lejárt.

Jelenleg a tudomány korában élünk.

2013. júl. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kértem,hogy a parasztok ne komizzanak! Erre te jössz és belepofázol úgy,hogy megkértelek,hogy ne bunkón tedd. Attól,hogy felvetődött bennem egy kérdés,amit tisztázni akarok,még nem vagyok elmebeteg. És a neten olvastam,hogy ma is vannak ilyenek....Kíméljenek az ilyenek! Köszi...
2013. júl. 1. 19:26
 3/10 anonim válasza:
12%
animés vagy mi? :D mert én egyből felismertem az A No Exorcist animét :D :3
2013. júl. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt sem tudom,hogy mi az az anime.
2013. júl. 1. 19:58
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Első: attól hogy 2013 van még ördögűzők vannak, ugyanúgy kitanulják már most is. Tökmindegy hogy ez most babona-e avagy sem.


Kérdező én úgy tudom, hogy papnak kell lenned. Paptól alacsonyabb rangú egyházi személy nem. Külön képesség nem kell, csak meg kell tanulnod hogy kezeld az esetet, mit kell csinálnod stb. sok szabályt kell betartani. Úgy tudom nő még nem volt ördögűző, csakis férfi papok. Azt nem tudom hol tanítják, természetesen az egyház berkein belül. Olyan ez mint egy OKJ-s képzés nagyjából. Külön ki kell tanulni. Pl. a Vatikánban biztos meglehet rá szerezni az engedélyt.

2013. júl. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2013. júl. 1. 20:29
 7/10 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelt ez a téma.

És amit megtudtam: Igen vannak ördög üzök Magyarországn max 3-an nem nagyon engedték ezt, ma már több ördög üzöt képez a vatikán is, de ördög üzésre engedélyt kell kérni ök kivizsgálják és az esetek 5%-ában engedik az ördög üzést.

2013. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 barátkozó válasza:
100%

Kedves kérdező!

Minden élő hitű keresztyén ördögűző a Biblia szerint.

De valóban vannak ilyen tanfolyamok elég komoly összegért

ahol téged megtanítanak erre a mesterségre.

Jézus Krisztus bennünket nem erre nevel hanem egy

életformára aminek illata van és pedig " Krisztus illata"

ezért menekülnek az ilyen ember elöl akár férfi akár nő

legyen az illető.Hasznos tanulást kívánok.

2013. júl. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2013. júl. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
az ördögűzés-t a Vatikánban tanítják a legalsó szintjén ahova senkit nem engednek be csak aki tanítja és akit tanítanak (és persze a pápa) de az a Vatikán amit mi ismerünk teljesen más mint ami az ördögűzéssel foglalkozik és kell hozzá "külön képesség" ami itt a lelked és a te saját(nem fizikai erő) spirituális erőd nagysága (és ha könnyen befolyásolható vagy akkor sem lehetsz meg akkor se ha kapható vagy a gonoszra)és a személyiséged határozotságátol is függ DE nem csak papok lehetnek ördögűző mert még volt egy olyan ördögűző aki nem volt megkeresztelve de ha nem vagy pap vagy nem vagy megkeresztelve akkor nem lehetsz teljes jogu ördögűző és kapsz magad mellé egy társat is :)
2014. ápr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!