Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan segíthetek az osztálytá...

Hogyan segíthetek az osztálytársaimon?

Figyelt kérdés
12/L vagyok, 6.-ba járok, és az egyik fiú osztálytársam szegény nagyon csúnya és kövér, és minden fiú b__ztatja. Szinte már durván, de nem tud csinálni semmit, csak tűri és sír. Ez engem nagyon elkeserít, mindig leba__zuk őket érte, de nem igazán kíváncsiak ránk. A srácot már 1.-től kezdve csúfolják. Van egy másik srác, aki nagyon erőszakos az egyik lány osztálytársammal, kb. olyan, mintha a lány egy fogoly lenne, akit a srác rabolt el. Teljesen elmebeteg gyerek, de csak azzal a lánnyal, másokkal nem foglalkozik. Nem, nem azért, mert tetszik neki, utálja őt. Ugyanazt csináljuk vele, mint a többiekkel, ha bántsák őt, de egyre ingerültebb lesz, 3.-ba engem még szemen is csapott a sáljával, csak mert elzavartam a padomtól. Segíteni szeretnék a lányon és a fiún, boszorkánysággal, hogy legyen önbizalmuk, és vágják pofán azokat a dögöket, mert én nem tehetem, pedig megtenném. Két hónapja kezdtem mágiával foglalkozni, szóval nem megy annyira, U.i: nem megoldás az, ha szólunk az osztályfőnöknek,mert mindig szólnak neki a lány barátnői, de a hülyegyerek mindig azt mondja, hogy nem csinálja többet. Ja,észrevettem, nagyon is csinálja. Szegény fiú (1. sztori) meg nem tud tenni semmit, nem mer visszaütni sem, mert akkor a többiek nekimennek. Ezek szerintem elmegyógyintézetbe valóak lennének. Tehát azt akarom, hogy a wicca-val valamilyen úton-módon segíteni akarok.

2013. ápr. 10. 14:54
 1/7 Niel89 válasza:

Szia!


Az én véleményem az,hogy továbbra is erősítsd,bátorítsd a gyenge osztálytársaidat szavaiddal, és az ártó tanulót pedig jelentsétek az osztályfőnöknek,esetleg az intézmény igazgatójának.Ha ismétlődik az eset akkor annyiszor amennyiszer ez szükséges.Minél többen fordultok tanári,esetleg szülői segítséghez annál inkább foglalkozni fognak a dologgal,később pedig szülői értekezleten is szó lehet a téma megvitatásáról,és kezeléséről.Megértem az érzéseidet,magam is voltam ilyen idős,és voltak hasonló osztálytársaim,de annál többet nem tehetsz mint amit eddig is megteszel.

A fekete mágiát és hasonló szeánszokat nem javaslom!Bármennyire is a jó szándék vezérel.Mert ezek veszélyesek,főként olyan/olyanok kezében akiknek kevés a jártasságuk benne.Ezek szándéka eleve gonosz,hatásuk kevésbé ismert,és nem ritkán visszafelé is elsülhet.Akkor pedig nagyobb gondot okozol mint amennyit helyreállítanál.


Szia!

2013. ápr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, rendben, szólni fogunk, de én nem a srácot akarom büntetni, hanem a lányt meg a másik fiút akarom önbizalomra segíteni és kiállni magukért, valami kis szerencse bűbáj is jöhet vagy ilyesmi:)
2013. ápr. 10. 19:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Engem is volt aki csesztetett a suliban, sőt többen is. Elkezdtem bicskát hordani, na ettől lekoptak.


Ha muják, nem tudod megváltoztatni őket, mindenkinek saját magának kell akarnia a változást ahhoz, hogy bármiféle bűbáj hasson.

Ha az osztálytársaid megkérnek téged erre, csak akkor próbálkozhatsz, ez a tisztességes.

Mielőtt varázsolni akarsz előtte tanulmányozd néhány évig az elméletet, majd kezd a meditációval a gyakorlatot...

2013. ápr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, de valahogy mindenképp kinyírjuk azt az idegbeteg állatot. -.- amúgy vele táncolok az iskolai gálán. néha úgy pofánb**znám hogy kiesik a szeme
2013. ápr. 11. 13:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nem bűbájjal vagy hasonlóval lesz megoldható, hanem azzal, hogy az illetű fiú akit bántalmaznak a talpára áll és ki áll magáért.

Szinte lemerném fogadni hogyha ez a "kövér" gyerek egyszer oda sózna úgy tiszta erőből az őt bántalmazó nyomoréknak, az kirepülne a teremből. Biztos lesne egyet és többet hozzá sem merne szólni. De tényleg ez kellene, hogy kiálljon magáért.

Én tudom, engem is sokan cseszegettek, csak engem azért mert nagyon vékony voltam.

Az a fiú aki ezt csinálja nagyon el lehet szállva magától. Ilyenkor azt kellene - bár nem tudom mennyire összetartó a lány kör, vagy ez csak téged érdekel - hogy a sok csaj odamegy a fiúhoz hogyha épp cseszeget valakit, hogy hagyja abba és hogy húzzon el. Kicsit erőszakosabbnak kell lenni. Ettől a fiú úgyis zavarban lesz hogy a sok lány leszólja és lefog lépni.

2013. ápr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekünk a lány kör nagyon összetartó, igen. A bunkó gyerek amúgy ő is nagyon sovány, de nem csak a külsővel csesztetik a másik fiút. Alsóban azért, de most már természetesnek veszik, mintha nem lenne az osztályunk a régi,ha békén hagyják. Sosem értettem, szerencsétlen csak ül a padban, meg sem mozdul, de mégis ezt csinálja vele az összes. -.-
2013. ápr. 12. 19:47
 7/7 anonim ***** válasza:

a fekete mági nem erre való.

inkább szugerálj.

vagy ha nem akkor ti lányok fogjatok ossze es pïcsäzzatok meg a kis fäszt had fosson a gëci amikor kienged

2013. okt. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!