Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kinyitnád ezt az ajtót? Ha...

Kinyitnád ezt az ajtót? Ha tudnád hogy máshova vezet?

Figyelt kérdés

Egyik este arra ébrednél, hogy egy hang ébreszt, arra kér hogy menj ki a szobád ajtaján, és csak akkor gyere vissza, ha más életet akarsz, olyat amiről álmodtál eddig.Kimész, és gondolkozol.Megtegyem vagy ne??

Amint belépnél a szobába az ajtón keresztül, egy másik életbe csöppennél, amire eddig vágytál, a régi élet pedig a homályba vész.

Mit tennél?



2013. ápr. 6. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Az életben nem arra valók a problémák, hogy miattuk meghátráljak és új életet kezdjek, hanem arra, hogy megoldjam őket, ugyanis úgy nem válok jobb emberré, ha csak menekülök a gondok elől.

A válaszom tehát az, hogy nem mennék vissza.

2013. ápr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom,de már a hangra sem mennék.

Én ha hallanék egy hangot,akkor nem teljesíteném amit mond,hanem direkt az ellenkezőjét tenném.

2013. ápr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Visszamennék. De nem fogalmaztál pontosan (vagy a hang nem fogalmazott pontosan): hogyha visszamegyek, elölről kezdődik az életem, újból megszületek, csak úgy folytatódik az életem, ahogy mindig is szerettem volna? Vagy ugyanebben az életkorban maradok, csak a környezetem változik?

Szeretnék újjászületni egy gyermekszerető, és amúgy is sokgyermekes nagycsaládban. Mondjuk, Angliában.

De mivel nem ez volt a kérdés: igen, visszamennék. Te, kedves kérdező?

2013. ápr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen ajtók mögött a pokol van.
2013. ápr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugyanmár srácok!

Ez nem komoly kérdés és nem is a logikára hajaz...én megtenném...merő kíváncsiságból. De mivel magam sem tudom mi álmaim élete, lehet, hogy a káosz kellős közepébe csöppennék. XD

2013. ápr. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
:D
2013. ápr. 9. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De ha nem mész vissza a szobádba... akkor hol alszol? :D
2013. ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!