Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelent? Nagyon tetszik...

Audrey90 kérdése:

Ez mit jelent? Nagyon tetszik egy srác, már elég régóta és azt álmodtam hgoy a suliban vagyunk (az enyémben, ő máshova jár) az ajtó melletti első padon ülök, ő előttem áll, átölel, valamit sutyorogtunk.

Figyelt kérdés
Kint az idő nagyon rossz votl, esett az eső meg dörgött az ég, az áram is elment (onnan láttam hogy a villanynak akpcsólója fevotl nyomva, de nem égett a villany). És valamit súgott a fülembe és én meg elkezdtem kacagni. Aztán elkezdtünk ugy csókolózni, ahogy a ház a tónál című filmben Kate meg Alex a film végén. És mondtam hogy de én nem tudok csókolózni, és azt mondta hogy akkor hagy mutassa meg és én majd tőle tanulok. És akkor jöttem rá hogy az a srác aki régóta tetszik, amikor súgott valamit a fülembe. Ez mit jelent. Amugy azt hiszem hogy berohantunk az esőről, mert a hajam elvolt ázva és a srác bőrdzsekije votl rajtam. Segítsetek légyszi hogy ez mit jelent!!!
2011. márc. 3. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, valóban tetszhet neked az a srác, ezért vele álmodsz.

Kellemes neked a gondolata, látványa, szeretnél vele álmodni még "tudat" alatt is.:)


Furán hangzik, igaz.:)

2011. márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

szia

szerencsés vagy h ilyen jó kis álmaid vannak:P az álomnak különösebb jelentése nincs csak h nagyon tetszik neked a srác:)

2011. márc. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!