Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A spirituális sátánisták...

A spirituális sátánisták pontosan mit is vallanak?

Figyelt kérdés
Annyi mindent olvastam róluk, de nem igazán tiszta.

2012. okt. 28. 18:56
1 2
 1/15 Zsizsik666 ***** válasza:
46%

Hogy összeolvadni csak a jégkrém tud. Nem akarnak a Nagy Egységbe menni. Sátánt a sumer Enki istennel azonosítják. A spirituális fejlődést tartják helyesnek, az istenné válást.

a biblia kitaláció, jézus nem létezett, pogány istenek mítoszából szőtt legenda.

A világhatalom a zsidók kezében van, akik ellen harcolni kell.

Kb. röviden ezt.

2012. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

zsidóelleni harc tetszik :D

viccet félre téve... ez olyan mint egy vallás?

2012. okt. 28. 19:08
 3/15 anonim ***** válasza:
11%
Ők sátánba keresik Istent.
2012. okt. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Zsizsik666 ***** válasza:

Kérdező...

Igen, ez egy vallás.

2012. okt. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%

Ez nem vallás, hanem egy szemét.

Agymosott nácik, akikek szerint az önkontroll butaság. Szerintük nem szabad elnyomni semmilyen bűnös ösztönt csak xy esetben.

Mindenki hülye csak ők nem. Ha meditálnak mint az őrült, akkor a démonokkal kávézgathatnak, majd a végén istenek lesznek.

Na meg a sz..t is jól keverik.

Természetesen őket mindenki üldözi, főleg a zsidók.

Össze-loptak néhány ezotérikus marhaságot. Összeloptak mindenféle meditálással kapcsolatos dolgot és a végén lett az egészből egy lekvár. De az élet értelmét, keletkezését nem tudják megmagyarázni, mert még nagyobb hülyeség lesz belőle.


Ja és ha kritizálod őket, akkor egyből azzal védekeznek, hogy a kereszténység és a judaizmus egy szemét.

2012. okt. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Ahogy írta előttem Zsizsik666, csak kiegészíteném. Spirituális Sátánista voltam, annak vallom magam, ha a vallásom kérdezik (elrémisztés céljából, mert ugyebár nem ismerik, így félnek tőle). Egyébként egy ideje "szakítottam vele", de nem garantálom, hogy nem fogok "visszatérni hozzá". Helyesnek tartják a kettősséget, de vannak tévedéseik. Nekem nagyon erős alapot adott. A technikáik válogatottak, és jók. Pl. ez a "Jézus nem létezett" dolog nem tetszik, de az biztos, hogy nem ő volt az "egyetlen Mágus". Miért ne létezhetett volna? Aki ismeri a "titkot" (itt nem A Titok című könyvre gondolok), az megtudja csinálni azokat, amiket ő, ha akarja. "Túl soknak" gondolnak néhány démont. Természetesen én tisztelem a vallást. De sokszor arról is elfeledkeznek, hogy a zsidók egyiptomi tudást képviselnek. Mózes egyiptomi tudást vitt át Iz-Rá-Elbe. ÍZisz RÁ ELohim. Ezzel csak kiegyenlíteni akartam az előttem író valószínűleg Sátánistát. :)

Békét, és szép napot :)

2012. okt. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Zsizsik666 ***** válasza:
75%

Nem mondtam énsem, hogy nincsenek tévedéseik, náciknak sem mondanám őket, nem üldözik pl. a cigányokat sem.

jézus létére tényleg nincs bizonyíték, lehet attól függetlenül, hogy egy hozzá hasonló "mágus" létezett, aki az adott kor vallását követte, s róla szól ez a legenda.

2012. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%
Az vallják, hogy halál után beleolvadnak a nagy Jégkrém sátánba és ez komoly.
2012. okt. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15%
Azt tudom, hogy a kifestökönyveket vérrel festik ki.
2012. okt. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%

Vallásunk egy nagy szeletét az individuális személyünk határoz meg, egy objektív keretet, halmazt a természeti rend, univerzális törvények alkotják. Ezért nem nyomunk el semmilyen érzelmet, se vágyat, hanem megtanuljuk irányítani, beteljesíteni őket. Szexuális korlátozás sincs, ez mindenkinek a magánügye. Természeti törvény, hogy ha szándékosan bántanak, és nem harcolsz vissza, akkor elpusztulsz. Mi ezért veszünk igazságtételt.

A dualitás az egyik fő alappillére a vallásunknak : aki nem ismeri a gyűlöletet, az nem tudja, hogy mi az igazi szeretet, fény nem létezne sötétség nélkül stb. Pont ezért a nők különös tiszteletben részesülnek, elfogadjuk a különbségeket.

Zsidó, és keresztény ellenességünk oka a múltban keresendő, amit mi csinálunk az csak reakció, ha beüti bárki a gugliba azt, hogy spirituális hadviselés, rengeteg oldalt talál ami ellenünk szól, minket gyaláz, káromol, mégis mit várnak az emberek?(múltban történt pusztításokról nem is beszélve) Ajánlom az Anthologia Antiudaica olvasmányt, ami betekintést ad, hogy miért gondoljuk azt a zsidóságról amit.

Zárójelben megjegyezném, hogy nem vagyunk neonácik, az eredeti náci elveket valljuk. Büszke vagyok arra, aki vagyok, a saját fajomra, és nemzetemre, kultúrámra, és törekszem az előremozdítására. Ettől függetlenül elismerem, és tisztelettel tekintek a többi fajra/nemzetre/kultúrára, de nem lehet másért harcolni, vagy meghalni, mindenkinek magában kell fejlődnie. És nem, ez nem azt jelenti, hogy nem lehet segíteni a másiknak, vagy tudást átvenni stb. De a természetben látott már valaki multi kultúrális maszlagot? Minden állat a saját fajáért él, azt tartja fent, nem keveredik. Egyenlőség meg főleg nincs, minden hierarchikus a világunkban.

2012. okt. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!