Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A Mátrix filmeknek tényleg...

A Mátrix filmeknek tényleg van mögöttes tartalmuk?

Figyelt kérdés
Valóban igaz, hogy a mátrix filmek igazából azért jöttek létre, hogy titkon közöljenek valamit az emberekkel ? Ha igen akkor mit ? Engem ez nagyon érdekelne.

2012. aug. 5. 15:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
OOOOOHHHHH MYYYY GOOOOOOODNEEESSS.... Booker T voltam!
2012. aug. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%
Én egyszer belekezdtem egy Mátrix film nézésébe és fél óra múlva jött egy olyan "üzenet", hogy nyomás aludni...
2012. aug. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Rendes válaszokat kérek. Engem ez komolyan érdekel.
2012. aug. 5. 16:15
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Engem néha elgondolkodtat, hogy a The Truman-show valójában megvalósítható-e, és igazából a földönkívüliek minket néznek a Holdról.
2012. aug. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ugyan annyira van mögöttes tartalma mint az olimpia megnyitójának, mindenki azt lát bele amit akar
2012. aug. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Inkább csak tudatmódosító hatása lehetne, de az is csak akkor, ha a tv előtt ülő illető nagyon hülye. Teszem azt kiugrik az ablakon, mert azt hiszi hogy a beton gumiból van ő pedig majd vissza fog pattogni róla...
2012. aug. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Mátrix amolyan modern nyelvezeten íródott buddhizmus. Legalábbis nekem ez jött le, és még sok másnak, aki egy kicsit is otthon van a keleti vallásokban. Bár ez csak az első és talán a második részre vonatkozik.
2012. aug. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
A legtöbb filmnek van mögöttes tartalma és azért jött létre, hogy közöljön valamit az emberekkel.
2012. aug. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%

A film a való életet tükrözi átvitt értelemben.Egy rendszer részei vagyunk amit kiszolgálunk egész életünkben,de közben megpróbálják elhitetni velünk hogy minden értünk van.Aki kilóg a sorból nevetségessé teszik ellehetetlenítik és úgy állítják be a róla alkotott képet hogy a társadalom ki közösítse,legrosszabb esetben elteszik láb alól gondoljunk itt számos feltalálóra vagy kormány tisztviselőre.A mátrix film mondani valóját a Thriv című film hűen tükrözi a film bemutatja mi zajlik körülöttünk anélkül hogy észrevennénk.A film megtekintésének arányán észre lehet venni mennyire primitívek az emberek mert akit egy kicsit érdekel mi lesz "holnap" annak szerintem meg kellene nézni és elgondolkodnia azon hogy tényleg jó ez így.Lelepleződik a háttér hatalom aminek egy kormány sem szegülhet ellen!(én a nézése közben többször is majdnem idegrohamot kaptam)Itt a link amin megnézhető van olyan hosszú mint a Matrix!

http://www.youtube.com/watch?v=20EWMaAaMsY

2012. aug. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Igen, sőt nagy kihívás ez, mert olyan igazság van mögötte, amit még mi sem tudunk ! Gondolkodj el ezen.


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__3..

2012. aug. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!