Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy tegnap volt a nagymamám...

Orias1 kérdése:

Hogy tegnap volt a nagymamám temetése és ma reggelre a nyakláncom befeketedett. Ez összefügghet?

Figyelt kérdés

sziasztok

Azt szeretném megkérdezni, hogy tegnap (05. 06. án) volt a nagymamám temetése és ma reggelre a nyakláncom befeketedett

Vagy 10 éve hordom és rendszeresen takarítottam is de ma amikor láttam, hogy fekete lett egyből le is akartam takarítani de fekete maradt. A láncom az a része színeződött el amelyik a sír felé nézett. Eddig sosem hittem ilyenekben e most elgondolkoztatott. Előre is köszönöm a válaszokat.


2012. júl. 6. 12:34
 1/9 Antimod ***** válasza:
Azért az érdekes lenne, ha nagymamád búcsúzóul tönkretette volna a nyakláncodat. Nézesd meg egy szakemberrel, hogy mitől fekete.
2012. júl. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
nem is tudtam,hogy tegnap május hatodika volt...
2012. júl. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
második vagyok: amúgy meg volt valami köze a nyakláncodnak mamádhoz? és pl egy ezüst nyaklánc bármikor befeketedhet!
2012. júl. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Bocsi... a dátumot elírtam 07.05.e

Nem lehetséges,hogy esetleg valamit akarna üzenni?

Én sosem foglalkoztam ilyenekkel de az egy kicsit több mint fura,hogy tegnap reggel még csillogott és reggelre már nem.

2012. júl. 6. 12:44
 5/9 anonim válasza:
nem tegnap este csillogott, és reggelre már nem? bocsi,nem akarok kötözködni, de ...xd
2012. júl. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én is nevetségesnek tartottam de nem tudom. :S

Nem lehetséges,hogy este meglátogatott a szelleme és azért? vagy nem tudom...

2012. júl. 6. 12:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Részvétem a nagymama miatt.

Oxidáció vagy a nagy meleg miatt megizzadtál bármi lehet de ha jobban esik neked hogy abban hiszel hogy köze volt hozzá a nagymamádnak hagyd úgy a láncod legalább emlékeztetni fog rá amíg ránézel a láncra. Szeretteink velünk vannak amíg nem felejtjük őket nem én mondtam csak egy egyszerű két lábon járó vagyok. Szép napot

2012. júl. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi .


Én nem hiszek az ilyenekben de az érdekesség,hogy

"Oxidáció vagy a nagy meleg miatt megizzadtál" ezzel semmi gond nincs de most jön a de..nem csak idén volt nagy meleg és nem csak a temetésen izzadtam meg....

Ha a nagy meleg tehet erről akkor miért nem tudom megtisztítani ?

Amikor tisztítottam akkor a elszíneződött rész fekete maradt és az ami nem színeződött el az meg újra csillogott.

2012. júl. 7. 00:21
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezek azok a véletlenek, amelyeket hozzá tudunk kötni eseményekhez, mert épp akkor történnek. De ez még nem jelenti azt, hogy közük is van egymáshoz.


Nyakláncok szoktak elszíneződni minden további nélkül. Nem az első melegben, hanem egy idő után, nincs ebben semmi fantasztikus.


Emlékezz a nagymamádra békességben.

2012. júl. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!