Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vannak olyan szellemek, akik...

Vannak olyan szellemek, akik haláluk után művelődnek a könyvtárban?

2012. jún. 26. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Hal egy szellem meghal, akkor élő lesz belőle?
2012. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lilith1994 ***** válasza:
Nem művelődik. Valószínűleg ott halt meg és ismétli a halála körülményeit.
2012. jún. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Antimod ***** válasza:
100%

"Hal egy szellem meghal, akkor élő lesz belőle?"


:)

A szellem nem halhat meg, és Te sem. Csak a fizikai tested hal meg, a tudatod nem, ami "A szellem".


Én is láttam ezt a könyvtáras videót, érdekes, egyetértek a második hozzászólóval.

2012. jún. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 VálaszVálaszoló válasza:
A tudatod fizikai dolog az agyselytek segítségével tudod hogy ki vagy ha meghlasz elrohad és nem lesz semmi...
2012. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Te is szellem vagy, az emberi is az sőt, az értelmesekre pl rám szokták mondani hogy nagy szellem vagyok. ez ősi indián mondás.
2012. jún. 28. 11:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem volt valami szellemes riposzt.
2012. jún. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
'az ertelmesekre mint pl en' szoval csak akkor lehetsz ertelmes ha hiszel a szelemekbe? en special nem hiszek bennuk megis ertelmesnek erzem magam, szerintem miutan meghlasz nem tortenik semmi, en ugy kepzelem mint amikor alszol nincs semmi
2012. júl. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor még gyermek voltam, egyik tanárunktól kérdeztük, milyen lesz ’utána? Azt mondta, pont olyan, mint előtte. Az rendben is lenne, de előtte nem pánikoltunk, milyen lesz, ha majd élünk. Most, amikor élhetnénk, rettegünk, milyen lesz, amikor már nem élünk.
2012. júl. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!