Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Telepatikus beavatás, lehetséges?

Telepatikus beavatás, lehetséges?

Figyelt kérdés
Valami olyasmi, hogy az aurád az ötszörösére tágul, aranyszinü lesz, új dolgokra jössz rá, a kundalini végigmegy benned, látsz különös dolgokat, testen kivüli élmények és furcsa álmok, mindezt pár nap alatt és végig egyedül meditálsz, aztán az élmény kicsit alábbhagy de az egész végleg megváltoztatja a személyiséged
2012. márc. 6. 07:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Na ne, én nem vagyok olyan mint ti, nem írok sületlen baromságokat mint a kérdések 90%-a, azt is tudom hogy nagyon ritka az ilyen, csak gondoltam megosztom :)

Ezt egyébként csak tömören írtam le, én tudom hogy megtörtént és józan voltam, és most lesz 1 éve hogy ezt kaptam, de azóta semmi, hol érzem és tökéletes formába, boldogságba vagyok hol pedig pangás és unalom van az életemben, de sokkal boldogabbá tette ez, sok hülyeségtöl és földi dologtól megszabadultam :D

2012. márc. 6. 19:36
 12/14 anonim ***** válasza:
Köszünjük Emese...
2012. márc. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nem.
2012. márc. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
És ez mitől beavatás? Meg ki a csoda avatna be, pont téged, mondjuk mittudomén egy péntek este otthon a panelban a pamlagodon,amíg anyuci nincs még otthon? Végre normálisan megtanultál meditálni, jóember. Jóreggelt.
2012. márc. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!