Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudok szerelmi kötést...

Hogyan tudok szerelmi kötést csinálni?

Figyelt kérdés

Tudna valaki segíteni,hogyan lehetséges ez?

Mi szükséges hozzá?


2012. febr. 15. 23:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A párod tudja h szeretnél csinálni?
2012. febr. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs párom.
2012. febr. 15. 23:57
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

sejtettem mert én is így szerettem volna csináltatni,én nem találtam olyan embert aki megcsinálta volna nekem,(szerencsére)

tudom ezt most nehéz elhinned de ne csináld, az nem lesz az igazi,

ezt ne vedd tolakodásnak.

2012. febr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem. 22 éves lány vagyok... egyetlen egy igaz szerelmem volt, igaz,hogy ő sosem szeretett, de valamiért nem tudok tőle elszakadni már évek óta. És tudom,h. hozzám tartozik,érzem. Van képességem a spirituális dolgokhoz, de nem nagyon tudom kezelni.
2012. febr. 16. 00:02
 5/11 anonim ***** válasza:
az a legfurcsább h én is igy érzek leszámítva az utolsó mondatodat.
2012. febr. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%

Azért az, hogy "hozzám tartozik" az elég erős önzőség, nemde?!


Másrészt az önzőségedet már csak az erkölcstelenséged tetézi. Azt hiszem nincs miről beszélni...

2012. febr. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kris.king ***** válasza:
0%

,,Van képességem a spirituális dolgokhoz, de nem nagyontudom kezelni".


Előző kihagytad hogy elmebeteg.

2012. febr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

A kérdező nem elmebeteg, csak kétségbeesett!


Kedves kérdező!

Azzal, hogy szerelmi kötést végzel, sajnos nem sokra fogsz jutni és nem sok jóra! Higyj nekem!


16 éves lehettem, mikor az első szerelmemmel szakítottunk. Nagyon megviselt a szakítás és azt hittem ninc sutána már életem. Az újságban olvastam egy szerelmi kötésről szóló cikket. Gondoltam kipróbálom, de nem gondoltam igazából komolyan a dolgot. Megcsináltam, majd rá 1 hétre újra dumálni kezdtünk, majd randiztunk és újrakezdtük. Rá 2-3 hónapra felkeresett egy lány, miszerint az én barátom megcsalt engem vele. Mondta a lány, hogy szerelmes a páromba, és a párom is szeretné őt, de úgy érzi, hogy hozzám van kötve és hogy engem jobban kell szeretnie.


Elgondolkodtam, hogy tényleg avgyok-e annyira önző, hogy a saját boldogásomat hajkurászom, miközbe az ő életét tönkretsezem.


Megkérdeztem a páromtól, hogy igaz-e és sírva, zokogva mindent elmondott. Elmondta hogy szeret engem, de a másik lányt is. De engem képtelen elhagyni.


A beszélgetésünk után rögtön tudtam mit kell tennem. Semlegesítettem a kötést mindenféle módszerrel.


teljesen össze voltam törve, és nem tudtam tükörbe nézni és rettentő módon szégyelltem magamat.

Undorodtam magamtól.


ha nem akarsz az én hibámba esni, akkor te se tedd meg! Képes lennél elviselni azt, hogy a párod csak azért van veled, mert kötve van a keze, de ugyanúgy megcsal? Én az ilyen életből nem kérnék, ha visszasfordíthatnám az idő kerekét.


Inkább készítsd egy kis 'babonalistát', ami nem személyfüggő.


Írd le bele a nagy Ő-d tulajdonságait, amiket szeretnél, hogy hordozza. belső értékeket (pl. szeret, megbecsül, hűséges, odaadó, megértő, egészséges), mint pedig külső (helyes, jól öltözött, elegáns, stb.) és egyéb megjegyzéseket (pl. szereti a családom és a családom is őt, stb.) .


ha ezt a listát megírod egy A4es papírra, majd elteszed olyan helyre, ahol senki nem olvashatja el (pl. régi könyvbe, szekrénybe, fiókba, stb..).


Feladod a rendesélst ezzel a listával, majd az Univerzum dolgozik a megvalósításával.


Fontos!

- Ne írj időpontokat (pl. 1 év múlva rátalálok, stb.)!

- Ne írj 'Nem , ne , sem ' szavakat a listába (pl. 'ne legyen kicsapongó' helyett ' családcentrikus, odaadó')

- Írd az egészet jelen időbe. Miközbe írod, hitesd el magaddal, hogy már veled van ez az illető, csak még nem talált rád. :))


Remélem tudtam segíteni neked, hogy ne csinálj egy nagy hülyeséget! :) Sok sikert!


Ui: Nézd meg a Titok c. filmet vagy olvasd el a Titok c. könyvet! :)))

Uui: Írj majd privát levelet, hogy hogy döntöttél! :)

2012. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Uuui: Ne írj nevet! (pl. Balázsnak hívják, stb.) semmiképpen! ;)
2012. febr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsó kommentet!Végre valaki érti mi a problémám, és nem néz hülyének.
2012. febr. 19. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!