Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szeretném kipróbálni a szellem...

Szeretném kipróbálni a szellem/démon idézést valamilyen különleges mòdon. Mit ajánlotok? Hogyan? Kit? És mikor érdemes?

Figyelt kérdés
Sokan megpróbàltak lebeszélni màr a veszélyei miatt, de egy pèldàt se tudtak mondani. Milyen esetleges kisebb ès nagyobb veszèlyei lehetnek de nemcsak ràm hanem màsra nèzve is?
2012. jan. 30. 14:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Én nem tudok személyes rossz példát mondani szerencsére, de ajánlani tudom az ID-tévén, szombat esténként szokott lenni néhány dokumentum film szellemtörténetekről.Már volt benne egy-két olyan történet is, hogy valaki szellemekkel próbált diskurálni és rossz vége lett.Volt olyan is , hogy gyanútlan család olyan házba költözött, ahol démont, szellemeket idéztek, aztán a család szívta meg emiatt.

Viszont láttam szellet saját szememmel, nem is egy esetben, mindenféle idézgetés nékül,egyszer sajnos démont is tehát bizton állítom, hogy léteznek és jönnek maguktól is...


(Na, kapok mindjárt a szkeptikusoktól, hogy zárt osztályra való, drogos óvodás vagyok :D )

2012. ápr. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Hogyan válnak láthatóvá?

Szerintem ez sok mindentől függ.Valami számunkra ismeretlen fizikai jelenség is lehet a háttérben, egyrészt.Másrészt függ az egyén képességeitől.Van, aki csak jelenlétüket érzi, de van, aki képes meg is látni őket.De nem biztos, hogy szellemidézés során.Ezek elég spontán tapasztalatok általában.Én láttam szellemet fényes nappal és éjszaka is.Megfigyeltem, hogy nappal ezek a jelenések áttetszőek, de azért elég jól láthatók.Éjjel már nem áttetszőek, sötétben jobban kivehető az alakjuk és ilyenkor látni lehet, hogy aura szerű fény veszi őket körül.(Ezért mondom, hogy szerintem fizikai jelenség is lehet akár)És előfordulhat, hogy az ember szellemnek néz egy asztrál utazót.De van úgy, hogy nem látom, csak érzem, vagy hallom, hogy "látogatóm van",például volt úgy, hogy éjjel arra ébredtem, forog a kiskanál a kávés csészémben, pedig senki nem volt a közelében,de olyan is volt, hogy kétszer egymás után lerepült egy kép a falról, elég messzire.És még sorolhatnám.

A legdurvább esetben akár fizikailag is bánthatják az embert, de ennek általában van megmagyarázható oka és tényleg ritkán fordul elő.Rendkívül rossz múltú házakban szokott előfordulni általában olyan jelenség, ami veszélyes is lehet.

2012. ápr. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"ha pár mondattal meg lehetne nyitni egy portált, ami démonokat szabadít a világra, akkor hol tartana a világ?"


Nem kell megnyitni.Mindig itt vannak, a közelünkben,a többi már csak azon múlik, ki mennyire nyitott rájuk, milyen a beállítottsága, milyen személyiség.Ők is próbálják odaátról felvenni a kapcsolatot.Ezt különféle sugallatok formájában is érzékelhetjük.Ha mondjuk, egy gonosz démon fogást talál olyan emberen, aki eleve a rosszra hajlik, na akkor az gáz..

Szerencsére sok jelenség van, ami helyhez kötött, így csak egy bizonyos területen képes "pusztítani"

2012. ápr. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ha már azt sem tudja, hogy szellemet vagy démont akar megidézni, (pedig nagyon nem mindegy), akkor nyilván azt sem tudja, minek is akarja ezt az egészet, mi a célja egy szellemmel, vagy mit is kezd majd egy dühös démonnal a szobájában. Szerintem várjon még az egésszel addig, míg lesz valami értelme.
2012. ápr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!