Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek miért vagyok...

Szerintetek miért vagyok ilyen? Meg vagyok átkozva?

Figyelt kérdés

Egyszerűen soha semmi nem jön össze az életemben egy ideje és mindig csak a rossz dolgok történnek velem.


Ez átok? Vagy egy előző életemben elkövetett "bűnöm" miatt van ez?


Hogyan tudnék változtatni rajta vagy kideríteni, hogy miért van ez?


Már komolyan mondom az őrület határán állok...


Nem találok munkát, pénzem nincs, a párommal szétmentünk, családi zűrök is vannak, állandóan beteg vagyok... Nem bírom már tovább!!!


Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 24. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Meg.
2011. júl. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

EZ pont azért van mert csak ilyenekre gondolsz.Hogy á úgyse lesz pénzem stb.

Állandóan siránkozol miatta akkor persze hogy nem lesz szerencséd.Koncentrálj arra hogy "lesz sok pénzem,találok munkát,lesz egy boldog családom,egészséges vagyok"

mikor fekszel és aludni készülsz mondogasd magadban.

2011. júl. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Meg.
2011. júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sajnos a legtöbb ember nem tud pozitívan dondolkodni mert nagyon nehéz átállni a pesszimista gondolatokról de megkell próbálni.
2011. júl. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csak amiatt van, ahogy most viszonyulsz magadhoz és a világhoz.

Az élet egy nagy játék. Vannak ugyan szabályai, de szinte mindent te alakítasz, ahogyan azt szeretnéd:)

2011. júl. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Loller ***** válasza:
Igen ahogy az elöttem szólók mondták, íme a vonzás törvény.
2011. júl. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem vagy az amit az előzőek mondtak, vagy, hogy rontás lehet rajtad.
2011. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem találsz munkát, nincs pénzed, ezzel vannak így egy páran. Szar gazdasági helyzetnek hívják a legfőbb okot. Levezetem gyorsban:) Nem találsz munkát-->Nincs pénzed-->Stresszelsz te is meg a párod is ez miatt-->Kapcsolatotok megromlik-->Szétmentek-->Tovább stresszelsz-->A családban is nagy a feszkó, valószínű ők is érzik mi újság a magyar pénzvilágban, ráadásul még miattad is aggódniuk kell-->Zűrök-->Te egyre stresszesebb vagy-->Megbetegszel=A stressz nagyon csúnya dolgokat képes előidézni.
2011. aug. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja amit az imént levezettem egyszerű ok-okozat, nem átok.:) De ha így könnyebben elviseled a helyzetedet és önsajnálatba süppedsz, és ez neked jó, akkor nevezzük átoknak.
2011. aug. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Irj privátot,és megbeszéljük.
2011. nov. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!