Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy lehet megnyitni a 3. szemet?

Hogy lehet megnyitni a 3. szemet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem az lenne ,hogy hogyan lehet megnyitni a 3. szemet vagyis a homlokcsakrát?
2011. júl. 21. 12:49
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Ezzel:

[link]

2011. aug. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
hol nem szarom le a pofátokat Won, és Fisz. Eszméletlen amit ti itt alkottok... még hogy meditáljon a harmadik szemre. jézus.. 5évesek se csinálnak ilyet
2011. aug. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

És 2013-ban az összes ilyen értelmi fogyatékos valóságsónéző szerencsétlen mit fog csinálni január másodikán reggel, amikor ugyanúgy a kukásautó ott fog tolatni a házuk előtt, nekik meg semmi harmadik szemük nincs?

Annyira de annyira érthetelen számomra ez...


Akkor esetleg egy fogadás? ha nem következik be ez a szellemvilág és nem jönnek plejádok és társaik, akkor odaadják minden ingóságukat, ellenkező esetben szolgálom őket a mittudoménhol bolygón.

2011. aug. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
89%
Érdekes, nekem valahogy már most megvan a harmadik szemem, mint neked is csak becsukva az ignoranciától. Mégis minek kéne történni 2012-ben? Ugyan már...
2011. aug. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
varrd össze a két szemedet, és addig feszítsd a homlok izmaidat, amíg nem látsz. :D
2011. aug. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Én is megszeretném nyitni de sajnos én sem tudom hogy lehet egy egyszerű módszerrel pedig több emberről is tuduk akinek sikerült bár nem ajánlatos megnyitni mert szerintem nem akarsz egész életedben valaki mellett aludni meg a démonokkal bszélgetni...
2021. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!