Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehet elátkozni valakit?

Hogyan lehet elátkozni valakit?

Figyelt kérdés
Nem nagyon hiszek az ilyenekben.De van pár ember akit elátkoznék.Természetesen nem halállal hanem kegyetlen szenvedéssel.Hogyan lehet elátkozni valakit ?
2011. júl. 8. 12:55
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Kérdezz meg egy boszorkányt, vagy magát az ördögöt XD :DD
2011. júl. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Lonelinessandpain válasza:
47%
Majd az átok visszaüt!
2011. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
10%
Sehogy, mert ilyen nincs.
2011. júl. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Won ***** válasza:
100%

Ilyenben én nem szeretnék segíteni. Inkább azt mond meg, hogy mért szeretnéd ezt tenni, mert biztos van más megoldás.

Abban pedig szívesen segítek.

2011. júl. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Az illető hazudott rólam más embernek.És ezért szeretném elátkozni úgy.Hogy egész életébe kegyetlenül szenvedjen.Még a halála napján is.Tudnál ebben segíteni ?
2011. júl. 8. 13:59
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm szerelmi ügy igaz? Bosszuld meg, ne engedd hogy a károdon másnak jó legyen. Viszont a fekete mágia a mágia magasiskolája, nem lehet egyik nap elővenni a másik nap pedig eltenni. Ha nincs tapasztalatod a mágiában, legjobb esetben is nem fog történni semmi ha átkot használsz.
2011. júl. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Szerelmi ügy? Az életbe nem volt még barátnőm.Senkibe nem voltam szerelmes

18/F

2011. júl. 8. 14:48
 8/24 anonim ***** válasza:

Ez az átok gyakorlást igényel de hamar elsajátítható előre is mondom csak a kérdező foglya tudni használÁni:

Gonosz lélek kérlek téged száld meg őt ki bántott engem okoz neki balszerencsét .

De tudnod kell aki ien varázslatot használ az sem a pokolba sem a menybe nem fog jutni. (Lehet ez egy picit halál istásan hangzik de ez az igazság)

Illetve tudnod kell ha az illető előbb meghal mint te akkor a balszerencse rád fog szálni......

Amíg az illető nem hal meg neked nem lessz balszerencséd de egyre rosszaban fogsz tudni teljesíteni és egyre gonoszabb leszel a többi emberrel (aanyádal apádal testvérddelstb)


Remélem segítettem......

2011. júl. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Értem.És hogy kell csinálni? Úgy is lehet ha interneten nézem a áldozat fényképét és közbe hangosan mondom amit mondtál ?
2011. júl. 8. 19:23
 10/24 Won ***** válasza:
Erre az esetre inkább egy ártalmatlan, de hatásos elhárító varázslatot javasolnék.
2011. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!