Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan szabadíthatnám meg...

Hogyan szabadíthatnám meg egyik családtagomat a mély depresszióból mágiával?

Figyelt kérdés
Mindent kipróbáltunk, más már nem segíthet.
2011. júl. 4. 06:14
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

szerintem ehhez nem kéne mágia.

Pszichologiáról nem halottál?:)

2011. júl. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mágiával még mélyebbre taszítanád. Rajta csak az orvos segíthet,és az,ha az okot megszüntetitek.
2011. júl. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

mi az a mindent?mert ezek szerint mégse.

mi lehetett a kiváltó ok?

de ide mindenképpen doki kéne (ha még nem volt)

2011. júl. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen betegség gyógyításához 2 dolog kell:

1. Megfelelő szakember (orvos)

2. A beteg gyógyulni akarása


Ha ez utóbbi nincs meg, az orvos is nehezen fogja tudni kirángatni a depresszióból, a felírt gyógyszerek is csak látszatjavulást fognak eredményezni.

2011. júl. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
van elképzelés, miért lett depressziós?
2011. júl. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Az én párom sülyedt depresszióba a szülei miatt.Elvittem egy 2 hetes portugáliai nyaralásra és mintha kicserélték volna,azóta visszajött az életkedve,olyan mint valaha volt amikor megismertem.:))
2011. júl. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
adjál neki halat.
2011. júl. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Már volt orvosnál, már mindenféle gyógyszert kipróbáltak rajta. Járt pszichológushoz is, mindez nem segített. Az okra nem tudok rájönni. Már kisfiúnak is síros volt, aztán egyszer túltanulta magát, és azóta egyre távolodik a világtól. Nem hajlandó senkivel találkozni, csak akiket már korábban is ismert. Be van zárkózva egy szobába. Azt mondja csak járnak a fejében a fájdalmas gondolatok, úgy érzi megőrül, de nem tudja leállítani őket.

Otthon ül, semmit sem csinál. Azt mondja nyugalomra lenne szüksége, ez neki azt jelentené, hogy minden legyen úgy, ahogy ő akarja. Megpróbáltuk, nem segített. Nyaralni nem hajlandó eljönni, másik orvoshoz nem hajlandó menni. Állandóan az öngyilkosságról beszél.

Elegem van belőle, de szeretem az öcsémet. Talán valahogy el lehetne kergetni ezeket a zavaró érzéseket, gondolatokat?

2011. júl. 4. 15:49
 9/10 anonim ***** válasza:

váltsom Optimistára az őcséd.


Mindennek van jó oldala, a rossz oldalnak és van jó oldala.

am én a neten vagyok bátrabb :)

2011. júl. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Öcsédnek azt kellene megértenie, hogy az ő fejében ő az úr. Ha nem akar öngyilkosságon gondolkozni, akkor nem fog. Ez egyszerűnek tűnik, pedig nem az, de meg kellene próbálnia.
2011. júl. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!