Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Honnan szerezhetem be a...

Honnan szerezhetem be a kellékeimet?

Figyelt kérdés
Mármint amit nem tudok megcsinálni, pl. többszínű gyertya, vagy jó lenne a tömbös viasz is, illóolajok, persze nem 1-2 féle, füstölők, itt sem 1-2 féle. Szeged környékén élek
2011. jún. 27. 15:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
végre aki tényleg segít:) Köszönöm, ilyen válaszokat vártam. Most néztem h az illóolajok jó drágák, mondjuk érthető, akkor inkább szárított növény is megteszi :)
2011. jún. 27. 20:59
 12/13 anonim ***** válasza:
gyógynövényboltok sok helyen vannak, vagy ami még jobb, bizonyos nem védett, hazánkban is növő növényt, megfeleő képi információk alapján a "virágosréten"(azaz bárhol) le tudod szedni.Ne feletsd megköszönni a növény ajándékét, és ha lehet, ne gyökerestől szedd ki, kivéve ha arra van szükséged!Egy nagyon jó boszorkányos üzlet a boszi tanya Pesten(de lehet rendelni is)Itt a link: [link] A bolt készletét pedig itt találod: [link] remélem hasznos választ adtam :)
2011. júl. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ha gyógynövény kell, azt bioboltokban, vagy akár patikában/gyógyszertárban beszerezheted, a gyertyákat meg ajándékboltban, közértben, hiper/szupermarketben megtalálod.
2011. aug. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!