Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Honnan szerezhetem be a...

Honnan szerezhetem be a kellékeimet?

Figyelt kérdés
Mármint amit nem tudok megcsinálni, pl. többszínű gyertya, vagy jó lenne a tömbös viasz is, illóolajok, persze nem 1-2 féle, füstölők, itt sem 1-2 féle. Szeged környékén élek
2011. jún. 27. 15:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szellemet akarsz idézni te is?..amugy lehet kapni boltokban tescoba is szók leni néha színes gyertya füstölőt azt nemtudom..
2011. jún. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
eszem ágába sincs ilyesmit művelni XDXD csak ilyeneket szeretnék csinálni h szerencsehozó zsák, amihez kell 1 pár növény, pl szerecsendió, pimpó, meg jamaikai szegfűbors, amit nem egyszerű beszerezni. És szeretnék elhárító varázslatot csinálni, amihez kell rozmaringolaj, fekete gyertya, kehely( fogalmam sincs hol lehet ilyen bolt). Meg csomó minden kellene még, és nem találok ilyen boltot.
2011. jún. 27. 16:55
 3/13 anonim ***** válasza:
azt tudom hogy szentesen van valahol.googléba írd be hogy mágia boltok és kiír párat biztos az biztos hogy mágia vagy mágikus tárgyak boltját kell keresni
2011. jún. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

hallod már annyi oldalt megnéztem, de mind webáruház, nem igaz h nincs olyan h rendes bolt. Szegeden csak ásványos bolt van és kész. ott is csak pár fajta. a növényekről már ne is beszéljünk, hogy hol találhatnék. Igazán jó lenne ha ezeket: [link]

[link]

[link]

[link]

meg lehetne szerezni valahonnét. Mert az oldalon írtam h szeretnék, már egy jó pár napja, és már nem lehet onnét rendelni. Most mihez kezdjen egy segítő wicca, ha nem tud segíteni? ahhhh...........

2011. jún. 27. 17:16
 5/13 anonim ***** válasza:
hát jobbat nemtudok mondani mint hogy valahol rendelsz azt megvárod:/ én ennyit tudok csak mondani.
2011. jún. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
már vagy 2 hete várom, pedig pár ásványt rendeltem. még jó h mást nem XD Látom más sem tud segíteni. Sajnos :S Aki már régóta műveli a szakmát :) az honnan tudta beszerezni? Tényleg segíthetne vki :)
2011. jún. 27. 17:23
 7/13 anonim ***** válasza:
amit még tudok mondani. van olyan hogy chat.hu oda regisztálj be vannak ott külömbözö szobák mágia szoba oda meny be és lehet hogy ott valaki tud még segíteni
2011. jún. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi:) megpróbálom:)
2011. jún. 27. 17:32
 9/13 anonim ***** válasza:
nm
2011. jún. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]


Ez nagyon jó webáruház, rengeteg nagyon jó dolog van itt. Én egy pentagramos nyakláncot rendeltem innen. (a wicca hatására) és megbízhatóak is. Kelyhek a linken vannak, még az ára is azt mondom hogy elérhető (kis spórolással.) és gyönyörűek. Fekete gyertya is van, és még sok más. Füstölőket, meg gyertyákat, illóolajokat a legtöbb nagyobb boltban lehet kapni. Tescoban is akár. Bár azt nem tudom hogy ott milyen boltok vannak. :) De azért nézegess itt, hátha találsz valami jót. :)

2011. jún. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!