Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az Elektrokinézis tényleg...

Az Elektrokinézis tényleg létezik, és ha igen akkor mi a lényege? Lent folyt.

Figyelt kérdés
Nekem eléggé furán hangzik ez a dolog a villámcsapásokról meg az elektromos gömbökről mintha valami dragon ball z harcba csöppennék.
2011. jún. 22. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne és engem nagyon érdekel.
2011. jún. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát ha igaz lenne egy próbát megérne :D
2011. jún. 22. 17:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Te hogyan kezdenél bele?
2011. jún. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
megtudnám hogy létezik-e :D találtam egy linket ahol elmagyarázták hogykell de nemtudom kicsit érdekes ezért kérdeztem ezt :D
2011. jún. 22. 17:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Melyik az link?
2011. jún. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kimaradt egy "a" a link meg [link] ezt írta vki :D
2011. jún. 22. 18:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen,ezt már én is olvastam.:)
2011. jún. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Inkább tanulj egy kis fizikát meg bioszt és rájössz, hogy ez mekkora baromság.
2011. jún. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Létezik, de nem úgy ahogy sokan képzelik. A Discovery-n szokott menni egy műsőr, név szerint: Stan Lee bemutatja - szupermenek a valóságban

Az egyik részben volt egy indiai fickó, akin bármilyen sérülés nélkül átfolyik az áram a testén, azonban létrehozni nem tudja. A műsorban azzal magyarázták ezt, hogy a bőre elvezeti az elektromosságot, és a szerveit nem érinti. De ez az ember nem tanulta, így született.

Szerintem meg lehet tanulni, nem szabad lebecsülni az elme erejét, de biztos nem egy nap alatt, meg a kisérletezgetések veszélyesek is lehetnek, szóval csak óvatosan. :D

2011. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Killgun ***** válasza:
Tudom,hgy régi kérdés,de létezik,úgya ahogy képzelitek,én elektromos labdát is tudoik csinálni...
2011. júl. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!