Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit jelent, ha 2tojást és egy...

Mit jelent, ha 2tojást és egy csirkecomb csontot raknak az ajtód fölé?

Figyelt kérdés

egy régebbi házban lakunk a párommal, és mikor ki akartuk cserélni a bejárati ajtót, találtunk 2 megkövesedett tojást és 1 csontot. Ez valami mágija lehet, vagy nincs semmi jelentősége?

ui.-miután kivettük, aférjem másnap kapott fizetést, én pedig hosszas próbálkozás után terhes maradtam.


2011. jún. 18. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Elmebeteg a szomszédod.
2011. jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Valaki válaszolna, aki ért is ezekhez a dolgokhoz?
2011. jún. 18. 18:55
 3/10 anonim válasza:
sajna nem tudom :( de kíváncsi vagyok rá. így ha nem haragszol, megjelölöm ezt a kérdést.
2011. jún. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
A Balkánon szokás volt áldozatot hozni ház építésekor(pl.tyúk vérét keverték az alapba)hogy a házuk védett legyen.Persze másfajta babona is állhat a háttérben.Ha valamit befalaztak, azzal valamit lezártak.A tojások és a csirkecsont valamit szimbolizálhattak ez esetben, valószínűleg a további gyermekáldást akarták elkerülni, és a befalazott tojás a termékenységet hivatott megszüntetni.Ti pedig feloldottátok ezt azzal, hogy eltávolítottátok.Bizony vannak dolgok,amiket nem értünk mert racionálisan nem magyarázható és nem bizonyítható, attól még működik.Nagyon jó egészséget kívánok Nektek !
2011. jún. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi magdianyu!
2011. jún. 18. 19:16
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Több kultúrában is népszokás, hogy tojást tesznek az ajtók/ablakok közelébe. A születést, szerencsét, újjászületést és erőt jelképezte. Aki megtalálta, vagy elfogyasztotta az ajándékot, az a néphit szerint szerencséssé vált. A mágia területén is csak a fehérmágiához lehet sorolni, ne aggódj :) viszont a csontról sajnos nem tudok mondani semmit ...
2011. jún. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagy nincs összefüggés a két dolog között. Látod, van aki azt mondja, hogy balszerencsét hoz, más szerint pont a születésben ad segítséget.
2011. jún. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
ha tojás csont tojás ilyen sorrendbe volt kirakva akkor ez kizárólag egy fasz
2011. jún. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Előző:

Az viszont egy termékenységi szimbólumként is értékelhető. ;)

2011. jún. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nekem is lelki szemeim előtt megjelent ahogy bontjátok a vakolatot és egy üregbe lerakva két tojás és egy csont azaz egy szabályos fasz. másnap meg teherbe esik az asszony :) Hát áldjátok a szerencsét :)
2011. jún. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!