Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Akkor is gyakorolhatom a...

Akkor is gyakorolhatom a vallást, ha nem vagyok beavatott tag?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a wicca.Két barátnőmmel megvettük a boszorkánybibliát és ott olvastunk a beavatási szertartásról is csak az a baj,hogy mi nem ismerünk wicca tagokat.Szóval az érdekelne,hogy sokat számit az a beavatás vagy ez nem feltétlenül szükséges?Ha viszont igen akkor lehetséges az,hogy egymást avassuk be?
2011. máj. 28. 10:26
1 2 3
 11/22 Smartguy86 ***** válasza:

Tudod miért nem működik? Mert ha működne, akkor tudnánk róla! De én még nem hallottam olyat, hogy Boszorkány birodalom, boszorkány bankrendszer, boszorkány diszkó, boszorkány étterem. Se olyat nem hallottam még, hogy a Boszorkányok felfedezték a világűrt. Olyat se hallottam, hogy a boszorkányok jobbá tették a világot, csökkentették az éhezők számát... jó ne legyünk nagyravágyók - olyat se hallottam még, hogy boszorkány meggyógyított egy rákost, vagy egy náthást... semmit!


Miért? Mert nem működik? Vagy mert a boszik olyan önzők, hogy otthon ülnek és maguknak kotyvasztanak, meg mormolnak, meg varázsolnak? Vagy ez is ilyen "majd a halál után" vallás? Mert akkor még lehet várakozni...

2011. máj. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Hmmm, érdekes, én Sátán Atyámnak dedikáltam a lelkem, azóta minden megváltozott. A mágia nagyon is valós és minden ember számára elérhető. A wiccák csak játszadozó gyerekek, ha valaki komoly mágiát akar nem a jobb kéz felőli ösvényen kell tapogatózni..
2011. máj. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Smartguy86 ***** válasza:
Előző: Mi változott meg? Mit értél el eddig? Vagy te is olyan önző vagy, hogy más nem láthatja?
2011. máj. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Killgun ***** válasza:
Ennyi idiótát.Miért nem működik "senkinek"?Aki nem hisz benne és feladja 1. próbálkozásra,meg nem ért hozzá,annak nem fog.Miért van idézőjelben a senkinek?Mert nekem megy...és minden embernek menne,ha az olyan idióták mint ti,nem mesélnétek be,hogy hülyeség.Aki nem nyitott,az nem fog semmi újat látni.A wicca pedig szép és jó vallás,de...én kihagynám.
2011. máj. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Dióhéjban: a törekvéseim sikerrel zárulnak, a Sátáni Erő Meditációk mindennapi használata pedig nagy hatalmat ad a kezembe.
2011. máj. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

11:33

Mért hagynád ki?

2011. máj. 28. 11:52
 17/22 anonim ***** válasza:
Persze szórakozzatok nyugodtan úgysincs semmi az egészben, legalább nem uncsiztok, úgysem ártotok senkinek.
2011. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Smartguy86 ***** válasza:

Fisz: hát ez tagadhatatlan bizonyítéka annak, hogy a Sátáni erők veled vannak :DDDDDDD


Biztos minden sikeres ember Sátáni meditál, hogy sikeres legyen. Véletlenül sem a tanulás, a kreativitás, a kockázatok vállalása és az értelmes, racionális gondolkodás vezet a sikerhez. Véletlenül sem... :DDDDDD

2011. máj. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Kezdj el hevesen latint tanulni, hogy megtudhasd Caesartól, hogy milyen hippi életet éltek az akkori legtemperamentumosabb nép a germánok mellett, a kelták. A motívumok többnyire ugyanazok, de az a primitív vallással voltak összefonódva, így a mai gnosztikus eredetű "mágiához" stb. 'wicca' nevű kontársághoz semmi köze sem volt.


De komolyan, a legbefolyásosabb elvük valóban az "Csinálj amit akarsz, csak ne árts" volt.


Nyilván, ha a karma a háborúk idején nem igazán kedvezett, dupla ujjal "písz"-t ordítozva áldozták fel a katonák részére a druidák a bűnösöket a nemzetségükből, később az ártatlanokat is, és aztán a karmaistennő jobban kedvezett. (vö. Caesar, Commentarii de bello Gallico; VI: 16])


A brit testvéreiknél sem volt másképp.

2011. máj. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Utolsóval teljesen egyetértek.


"Biztos minden sikeres ember Sátáni meditál, hogy sikeres legyen. Véletlenül sem a tanulás, a kreativitás, a kockázatok vállalása és az értelmes, racionális gondolkodás vezet a sikerhez. Véletlenül sem... :DDDDDD"


Fogalma sincs arról hogy mi a racionalitás, csak azt hiszed.:)

2011. máj. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!