Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a frász volt az a multkor?...

Mi a frász volt az a multkor? Valamit éreztem és brutál volt.

Figyelt kérdés

Egy hete azt érzem nem enyghén hogy valaki - valakik(mikor hogy) figyelnek negem.Pár napja volt egy nyugis órám és gondolkoztam, koncentráltam arra hogy kiaz.

Egyszer bevillant egy kép, mint a gyikok csikos szeme(cska 1 pillanat volt) és ezzel egyidöben fájdalmas hasito érzés volt a jobb karomban és most miota érzem azt h valaki figyel fáj a jobb karom.


2011. máj. 19. 20:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

12:03 vagyok és Istenben sem hiszek ha tényleg léteznének ilyen lények akkor mért nincs róluk egy videó felvétel vagy bármilyen hivatalos nyom? És mért nem léptünk velük kapcsolatban mért csak a jós cigány tud velük beszélni? Ha léteznének és ilyen hétköznapi módon elérhetők hogy figyelnek téged akkor a hadsereg vagy a kormány (nem feltétlen magyar)Mért nem tart velük kapcsolatot és használja őket?

A többi 5 milliárd ember aki hisz istenben nem hülye csak gyáva ezért azt ha hibáznak istenre fogják így nincs felelőség.A vallás egy nagyon erős fegyver.

2011. jún. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Hmm. Ezek szerint a vallásokról ugyanaz a véleményünk. Megint csak azt tudom mondani, amit a multkor. Istenről sincs videó, mégis hisznek benne. Emellett ezek a lények nem olyan egyszerűen kezelhetőek, hogy az emberek "használják őket" a kicsinyes céljaikra. Arra tökéletesen megfelel a vallás, amit előszeretettel használ is a kormány. belegondoltatok már, hogy mennyivel kevesebb háború lett volna, ha nincsenek vallások, vagy mindenki csak egyet ismer?
2011. jún. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

még annyit hozzátennék az előző hozzászólásomhoz, hogy nem csak a jós cigány tud velük kapcsolatba kerülni. Egy átlagos ember is képes rá, csak onnantól folyamatosan zaklatni fogják, mivel nem ismeri az elküldésük módját és ezért ott ragadnak mellette, amibe a többség vagy beleőrül, vagy öngyilkos lesz. Ezért nem hallani olyan átlagos emberekről akik szellemeket idéznek. És itt most ne a "kampókézre" vagy a tükör előtti "Bloody Mary-re" gondolj, hanem a quija táblára és társaira. Ezek olyan eszközök amiket még én sem használnék még szükség esetén sem!

2011. jún. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
12:03 vagyok, ha ez valóban így van hogy öngyilkosok lesznek és ezért nem hallok ilyenről akkor te honnan tudsz erről? De ne vitatkozzunk mert engem biztosan nem győzöl meg erről és gondolom én se téged.
2011. jún. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!