Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a frász volt az a multkor?...

Mi a frász volt az a multkor? Valamit éreztem és brutál volt.

Figyelt kérdés

Egy hete azt érzem nem enyghén hogy valaki - valakik(mikor hogy) figyelnek negem.Pár napja volt egy nyugis órám és gondolkoztam, koncentráltam arra hogy kiaz.

Egyszer bevillant egy kép, mint a gyikok csikos szeme(cska 1 pillanat volt) és ezzel egyidöben fájdalmas hasito érzés volt a jobb karomban és most miota érzem azt h valaki figyel fáj a jobb karom.


2011. máj. 19. 20:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

srácok! srácok!

ne komolytalankodjatok már..

közismert, hogy csak az aljas plejádok folyamodnak ilyen módszerekhez. sunyin beköltöznek a házatokba és mindig figyelnek. a kis roh@dékok megisszák a kávédat, összegyűrik a vasalt ingedet és még a budit sem képesek lehúzni maguk után.

egyszer hozzám is beköltöztek.. Azt tanácsolom sürgősen kérj segítséget, mielőtt elhasználják a mosott alsóidat is, mert onnan már tuti nincs visszaút. sok szerencsét barátom! xD

2011. máj. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Joember te honnanszedted xDDD

Nagyondurva XXDDDD

De!

Remélem azé kicsit komojabbak leszenk a következök. xD

2011. máj. 21. 15:32
 13/24 anonim ***** válasza:
Elég sok minden lehetett. Ez attól is függ, hogy hogy nézett ki a szem pontosan. Pl mekkora volt, milyen színű, inkább semlegesen nézett rád, vagy gonoszan, meg ilyenek. Ennél egy kicsit pontosabban próbáld meg megfogalmazni.
2011. máj. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Egy nagy Vörös semlegesen bámulo amugy szétmosodott szem volt.
2011. máj. 25. 19:07
 15/24 anonim ***** válasza:
Hát én így sem lettem okosabb, de körbekérdezek neked 1-2 ismerőstől is azért.
2011. máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Cho-CoLatte ***** válasza:
biztosan nem az őrangyalodat láttad. szerintem vedd föl a kapcsolatot valakivel aki ért ehhez, mielőtt rosszabb lenne:)
2011. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Mond már meg a szernek a nevét!! :D
2011. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

16:57 nek igaza van a plejádok csinálják ezt egyszer jött egy hozzám is (bár később kiderült az anyósom volt) na az nagyon szemét volt szóval szerintem egyél meg egy gyíkot egybe sütve (nem vicc!!) az majd kiűzi őket a közeledből.



(hogy lehet ilyenekben hinni -.- )

2011. jún. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel hogyan lehet Istenben hinni... kedves utolsó, nagyon maradi vagy, hogy ha csak azért nem hiszel valamiben mert nem bizonyított a létezése. Ezzel nem leoltani akarlak, csak ha szerinted mi hülyék vagyunk, akkor a többi kb 5 milliárd ember is az aki hisz valamilyen istenben vagy követ valamilyen vallást.
2011. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

16:57

Ezek nem plejádok,hanem reptoidok.

2011. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!