Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Érzéseim mögött lehet-e mágia?

Érzéseim mögött lehet-e mágia?

Figyelt kérdés
Honnan tudhatom meg, ha szerelmi kötést tettek rám? Az érzéseim ellen tiltakoztam, semmi racionális magyarázatot nem találok. Nem értem, hogyan történhetett meg. Komolyan kérdezem, aki tudja, mondja meg, hogy milyen jelei vannak egy szerelmi kötésnek?
2011. máj. 2. 22:11
 1/5 Tom Benko ***** válasza:
Semmilyen, mert nincs olyan. Az érzéseid ellen meg ne tiltakozz, magaddal hasonulsz meg.
2011. máj. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szerelmi kötésnek az a jele, hogy eszelős ragaszkodást érzel. Csak ő jár a fejedben, és akkor érzed jól magad, ha veled van. Ha nincs veled gyötrődsz, fizikai tünetekben nyilvánul meg, fulladás érzet, légszomj, szíved táján szorítás.


A szerelem vele nem nyugalmat hoz, hanem zaklatottságot, mintha Te nem is Te lennél, hanem egy marionettbábu.

Kifordulsz magadból, a régi dolgok sem érdekelnek, hozzá alkalmazkodsz, máshogy kezdesz beszélni, mint egy programozott robot.


És a fizikai tüneteket is figyeld, azt, amit leírtam, és azt, hogy zaklatott vagy, nem tudsz pihenni, aludni, nem találod a helyedet, úgy érzed, meghasadt a személyiséged.

Kifordulsz magadból, nem úgy cselekszel, ahogy tudod, hogy helyes, hanem, ahogy ő elvárja.


Szenvedsz ettől, de nem tudsz változtatni.

2011. máj. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az érzéseid mögött pusztán csak állati ösztönök lehetnek... B*szni akarsz!!!!!!!!!!!
2011. máj. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Akkor rajtam szerelmi kötés van :)
2011. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor rajtam is :D
2011. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!