Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan csináljam, hogy ne...

Hogyan csináljam, hogy ne idézzekünk meg semmit sem egy szeánszon?

Figyelt kérdés
Nem sokára az egyik barátnőnk szülinapján szellemidézés lesz. Valamelyik buta ismerőse kitalálta és buliból meg is fogjuk csinálni. Nagyon tartok ettől, mert tudom, hogy ezzel nem szabad játszani, de ők ezt nem értik és úgy gondolják néhányan hogy jó móka lesz. Mit csináljak, hogy semmi esetre ne jelenjen meg semmi sem ? Mit kell elrontani, hogy ne legyen gubanc. Egyik bari hoz Quija táblát meg gyertyákat és kellékeket, persze senki sem ért itt hozzá, mert aki hozza annak az anyukája szabadidejében szórakozik ezzel, de a lánya nem ért ehhez. Mit csináljak, hol rontsuk el az idézést hogy biztosan ne vonzunk be semmit sem, én nem akarok ebből bajt. A barátném lakásán lesz, szal az nem baj, ha a házban ragad valami szellem csak ne rajtam legyen. Azért ha lehet az ismiken sem. Adjatok tanácsot. Köszi :)
2011. ápr. 18. 22:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
tegnap 00:22 "az obszidián kő a legerősebb fegyver a gonosz szellemek ellen" Ha ennyire jártas vagy a témában, megmondanád, hogy mi a legerősebb fegyver az idióták ellen?
2011. ápr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy enciklopédia
2011. ápr. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!


A szellemidézé nem játék még akkor sem ha nem veszitek komolyan. Az eszköz adva van s a szavak erelyéből adódóan kinyithattok egy átjárót amin bármi átjöhet.


Ez nem olyan amit nem lehet koolyan vennei. AMellett pedig bármennyire is szkeptikus a társaság benne lesz a várakozás a siker iránt. Tehát mindenki szeretné ha sikerülne valami. Na de mi lesz ha sikerül is?? Pánik?


A szellemidézéseket először is meg kell hogy előzze a felkészülés a legrosszabbakra. A sellemvilágban is élnek entitások amik várják az alkalmat hogy gubancot okozhassanak. BÁrmely szeánsz előtt hívni kel egy jószándékú entitást vagy istent esetleg szellemet aki őrt áll a "kapu" felett, ő vigyáz rá hogy ne jöjjön át semmi olyan aminek nem lenne szabad.


Ezt egy egszerű kéréssel megteheted. Írd fel egy lapra a kérésed címezheted általánosan is. pl:


Kérlek titeket védő istenek

álljatok őrt szeánszunk felett.

Baj ártalom elháruljon

rossz előtti út bezárúljon.

Úgy legyen ha akarjátok!

Úgy legyen kegyelmetekből!


DE bármi mást is írhatsz. Három egyszerű részt kell belefoglalnod:

- megszólítás

- kérés

- köszönet ( általában áldozati ajándék: füstötlő egy gyertya elégetése vagy egy kevés földre löttyintett bor az adott istennek vagy isteneknek angyaloknal stb... címezve.


Sokat segíthet ha saját védelmed is van mer a fenntiek a csoportra vonatkoznak.


Van egy atlantiszi jel nevű szimbólum:


[link]


AMi megvéd a negatív behatásoktól. Hit ide hit oda.

2011. ápr. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Kösz a tanácsokat :) Sokat segítettetek és megfogadtam őket !


Vége lett a partynak és nem idéztünk semmit sem, vagyis nem sikerűlt. Sajnos azonban lesz még egy másik buli amire az anyukája kristálygömbjét is elhozza a Dóri és ez annyira tetszett néhány lánynak a csapatból, hogy még másodjára és egyben utolsó alkalommal is hozzá kell hogy fogjunk, mert ez kihagyhatatlan alkalom. Anyukája egy spanyol csoporttól kapta, mert neten tartják a kapcsit Wiccákkal és egy közös szeánszon kapta kölcsön, de megengedte hogy egyetlen egyszer egy partyn használjuk. Nem fog összetőrni mert nagy darab. Dóri azt mondta hogy ez olyan mágikus tulajdonsággal bír, hogy biztosan fogunk vele idézni valamit :(

Most erre mit csináljak ? Igaz utolsó alkalom lesz, de valamivel lehet semlegesíteni a kristálygömböt ? Lécike tanácsot adjatok még utoljára

2011. máj. 4. 13:17
 15/21 anonim ***** válasza:

ÁHHHÁÁÁHÁÁÁH!!!! MAJD BESZ4ROK A RÖHÖGÉSTŐLXDDDDD

kis csillag, hány éves vagy hogy hiszel a szellemekben? a gömbbel meg kitörölhetitek a seggeteket:P szellemek nem léteznek, nem ártana felnőni minden kommentelőnek, de a 00:14-esnek szól legfőképp ez a védőisten vagy mi a lóf4sz hülyeség vitte a pálmát a sok hülyeség közt..xD

2011. máj. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

jaj gyermekek..

áh... de most komolyan.. ti nem gyakoroltok harcművészeteket, eltaláltam? :)

2011. máj. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Gondolom már megoldódott a problémád, de mit szólnál ehhez a megoldához (jó lesz a jövőre nézve is).

- én ebben nem veszek részt


Ha meg nálatok akarják tartani:

- én ebben nem veszek részt, és nálunk ti sem, mert a mindenféle táblátokat szétcsapom a fejeteken

2011. máj. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
mintha olyan dologról lenne szó amit meg kell akadályozni...
2011. máj. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ne félj, szellemet nem lehet idézni. És ezt most úgy mondom, hogy nem vagyok szkeptikus, hiszek a halál utáni életben. Halál után a lélek ideiglenesen visszatér a legtisztább formájához, "egybe olvad" a Felsöbb Énnel, ahol már nem létezik Ego.

Ha mégis sikerülne szellemet idézni(amit kétlek) akkor sem kell félni. Ő már nem leli örömét abban, hogy másoknak ártson. Még akkor sem, ha földi léte során rossz ember volt.

2011. máj. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
kristálygömb ellen nehéz tenni bármit is. De vigyázzatok, mert ha valaki a gömb közelében hal meg, annak magába szívja a lelkét.
2011. máj. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!