Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Képes lehet valaki a teleportá...

Képes lehet valaki a teleportálásra, tárgyak mozgatására?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 14:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Én is szerettem a heroes (hősök) sorozatot meg minden...de azért NEM:
2011. ápr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
én nem szerettem.én a bűbájos boszorkákat szerettem,de ezektől független a kérdés.
2011. ápr. 20. 13:12
 13/26 anonim válasza:
100%

Én teleportáltam már többször is.(főleg hétvégente)

PL: Bementem sörözni a haverokkal , a sokadik kör tömény és sör után egyszerűen kezdtem rosszul lenni , nem volt kedvem hazamenni, hát ittam még 1-2 felest és reggel otthon ébredtem!!

2011. ápr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

A telekinézis(tárgyak mozgatása) alapvető emberi képesség, csak a tudomány fejlődése kiölte belőlünk a használatát.

egy ember az agyának csak a 3%-át használja ki, és ebben benne van minden. ha a többi 97%-ot is ki tudnánk használni, a telekinézis azokhoz képest annyi lenne, mint a mostani képességeinkhez képest a levegővétel.

2011. ápr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

és gondolom így építették a piramisokat is mi? a nép körbe állt és összedobálták azt a szar piramist a puszta gondolatukkal:d

hagyjuk már, ha tényleg létezne, akkor lenne rá bizonyíték is + ellent mond minden ismert fizikai törvénynek

2011. ápr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Válaszom egyértelmű: lehet.

Mivel agyunk csekély részét használjuk, ami 3%-ot jelent.

De mivel a többi rész szabad, ki tudja mire képes.

2011. ápr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
ez h*lyeség hogy az agyunk 3%át használjuk csak mert "a tudomány kiölte", ugyebár olyan szerv melyet nem teljes egészében használunk ki, nem is fejlődik ki. az agyunk 100%át használjuk, csak abból 3% a tudatos, a többi a nem tudados, pl: belső szervek irányítása
2011. ápr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

14:02 hülyeség

14:37-es igazat mond

Egyébként ezt a baromságot 10%-al hallottam.

Egyrészt nem lehet mérni mennyi a tudatos, másrészt az tény hogy az agyi aktivitás nagyobb része ösztönös dolgokból áll(járás, beszéd, szem mozgása stb).

2011. ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:

Igen.

Ha eleget iszol, mondjuk úgy többet mint kellene, akkor teleportálni fogsz. Egyszer csak otthon fogsz ébredni.

Csak a koordinátákat jól kell megadni, mert ha a kórházban kötsz ki, az gáz.

2011. ápr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

A tudás még megvan, csak az évszázadok során egyre jobban visszafejlődött. senki nem gyakorolja, mert a hivatalos (felső) tudomány szerint lehetetlen. Ha bárki felhoz ilyet, azt hülyeségnek gondolják legtöbben, pedig minden, amit iskolában vagy életünk során megtanulunk annak a 90%-a csak elmélet. a legtöbbre semmi kézzel fogható bizonyíték nincs.

olyan dolgok amit generációkon keresztül kisgyerekkorunktól kezdve belénk nevelnek, kiölve a tudásvágyat, ezzel fogyasztó, dolgozó zombit csinálnak belőlünk.

a kormányok ezt őrült összeesküvés elméletnek nevezik, a tény sajnos, hogy több 10 zseniális tudóst lehetetlenítettek el, megtiltották nekik hogy publikáljanak, csak mert ők nyilvánosságra akarták hozni az igazságot.

emiatt nem képes, legalábbis nem próbálkozik senki feléleszteni magában az ilyen képességeket.

egy próbálkozással még nem veszíthettek semmit.

javaslom bátran kutassatok. meg fog lepni h mit találtok.

3 éve még teljesen szkeptikus voltam, ugyanolyan, mint itt néhányan, őrült badarságnak gondoltam az ilyesmiket.

most egy blogot vezetek: [link]

olvassátok! de ha féltek az igazságtól, és inkább gyáván megfutamodtok, meghúzódva a rátok borított sötétségbe... inkább ne.

2011. ápr. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!