Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért? (Kérdésed túl rövid, a...

Toma Dominik kérdése:

Miért? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
letöltöttem a Abdul Alhazred:Necronomicon-ot és amikor megnyitottam az egész lefagyott és újraindult a gép ez tényleg gonosz könyv ezért le is töröltem
2011. ápr. 7. 19:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ugyan már Démonok ellen harcoló pap... nincs még elegetek a papok butításából? Amúgy egy könyv tényleg nem lehet "gonosz" mivel ilyen erő nem létezik. Meglehet átkozni egy könyvet de az attól még nem lesz "gonosz".
2011. ápr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

nem butítom a papokat :)

Abdul nem is keresztény volt, de pap :)


Egyébként a keresztény papoknak is folyamatosan vannak megszállásos esetei. Az hogy nem verik nagy dobra, szintén nem véletlen, de azért létező dolog.

2011. ápr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Azért van egy elég negatív kisugárzása a könyvnek.


szerintem kaptál történt egy véletlen amit ha akarsz felfogsz jelnek és hagyod azt a könyvet.

2011. ápr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Utolsó, veled értek egyet.

Egyszer én is kölcsönkértem valakitől, de rémisztő volt még ránézni is. Nem akaródzott kinyitni, beleolvasni meg pláne nem. Gyorsan vissza is vittem, pár napig volt csak nálam, de az elég is volt...

2011. ápr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
A legjobb az egészben, hogy Abdul Alhjazred soha nem is létezett. H. P. Lovecraft több levele is bizonyíték erre, amit Robert E. Howard-nak írt. Ezekből is kiderül, hogy ő találta ki az egész Cthulhu-s mitológiával együtt - ha önmagától nem lenne elég egyértelmű. Egyébként elolvastam, nekem nagyon bejött. Ajánlom minden H. P. Lovecraft rajongónak - még ha nem is ő maga írta.
2011. máj. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
én hülye meg azt hittem hogy arabul van pedig csak jegyzettömbel nyitotam meg a pdf formátumot :D
2011. máj. 24. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!