Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért? (Kérdésed túl rövid, a...

Toma Dominik kérdése:

Miért? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
letöltöttem a Abdul Alhazred:Necronomicon-ot és amikor megnyitottam az egész lefagyott és újraindult a gép ez tényleg gonosz könyv ezért le is töröltem
2011. ápr. 7. 19:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szörnyű:D
2011. ápr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
?
2011. ápr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ez aztán a jó kérdésnév!!!

Miért nem lehetett volna az, hogy "Miért fagyott le a gépem, amikor letöltöttem egy könyvet?"?

2011. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

nyilván azért fagyott le mert sok oldalas... ilyenkor nem kell ám az egeret rángatni és összevissza nyomogatni a billentyűzetet ha 10 mp-en belül nem működik,ki kell várni míg megnyítja normálisan...

de ennek a bejelentésnek mi is volt az értelme ? :D

2011. ápr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
biztos ellened fordult az élet! sőt. tuti.nem sokára meghalsz.. ez egy előre jelzés hogy mindjárt önnek érted a gonosz angyalok..hidd el nekem.jobb ha máris neki álsz végrendeletet írni!
2011. ápr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ja már a menyből írok amúgy hülyeség ez a kérdés belátom
2011. ápr. 8. 18:09
 7/16 anonim válasza:
szereztél nekem egy jó napot! LOLlolol :DD
2011. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem véletlen :)) egyszerűen nincs dolgod a könyvvel...hagyjad is ! :)
2011. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem is rajta van a gépemen, több változata is mivel szeretnék az eredetihez legjobban kötődő kötethez jutni. A könyv valóban okkult de nem gonosz. Teljesen véletlen hogy lefagyott a géped, mint mondtam nekem rengeteg kiadása van fent a gépemen és egyiknél sem történik semmi.
2011. ápr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

hülye vagy.

a könyv nem gonosz. Egy démonok ellen harcoló PAP írta..

2011. ápr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!