Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miről szól pontosan a Fónagy...

Miről szól pontosan a Fónagy Mágia című könyv?

Figyelt kérdés

Mi az tulajdonképpen? Emlékszem gyerekkoromból rá, ilyen kapcsoskötéses volt és egy antik asztalon tartottuk a "tisztaszobában".


Egyszer vagy kétszer nyitottam ki, imák voltak talán benne. Ha jól emlékszem ez volt a könyv neve, de google nem dob ki hasonlót külsőre és mintha az írások is másabbak lettek volna mint amit mutat.



A miénk nagy kapcsos, fémveretes volt az elején.

Azóta hogy elváltak a szüleim - 7 éve- nem tudom hol van, nem is láttam.


2011. márc. 28. 01:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Kereskedelmi forgalomban is lehet kapni.Imák nincsenek benne, a mágia történetéről szól.
2011. márc. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pedig teljesen imakra emlekszem... De megkeresem mar lehet vmi mas sal keverem, azert koszonom a valaszt!
2011. márc. 29. 22:48
 3/4 anonim ***** válasza:
szóval kedves kérdező...román vagy?
2011. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ohm nem tudom mire velni a kerdest.

Ez roman konyv?


Am uknagyszulokig magyar, az egyik oldalon nemesi csak dedanyam rangon alul hazasodott szoval kitagadtak...

Am azon tul nem tudom, nyaron kutatnek utana.


A konyvrol tudsz valamit- gondolom igen, kulonben nem kedezted volna h roman vagyok-e.

2011. ápr. 13. 22:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!